İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fiyat Araştırması?

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
Meraba arkadaşlar.

Bazı projelerim var fakat fiyat hakkında bilgim yok! Ne kadara yazılır, tasarımı kodlaması kaça mal olur fiyat bilgisine ihtiyacım var...

Bilen arkadaşlar fiyat konusunda bilgi verirse, projeye başladıgımızda cok faydası olacak. En azından bir fiyat bilgimiz olacak...

Yaptırmak istedigim proje örnekleri:

tatil.com
sedo.com
gittigidiyor.com

Bilgi veren tüm arkadaşlara şimdiden teşekkürler..

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Teklif yazısı gönderin bu işi ticari olarak yapan büyük geçinen firmalara? Fax ile yollayın ve bekleyin :)

power

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tatil.com = firma sadece domain için 100000$ verdi ( diye hatırlıyorum daha çokda olabilir )

turizm sektörüne girmek istiyorsan iş site yapmakla bitmez

sedo.com = parking sistemli kurucaksan domain portföyün en az 10k olması lazım ( sayfa gösterimin yüksek olması için lazım bu portföy )

sadece liste al sat yapıcaksan 2000$

gittigidiyor.com = benzeri scripti bolca var 1000$ halletersin

yukardaki fiyatlar 3-5 tutar başlangıç için;

ama benim param var ve internete yatırım yapmak istiyorum dersen denenmemiş bişeyi yapıcaksınki tutsun

herşey gönlünce olsun , başarılar...

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
tatil.com = firma sadece domain için 100000$ verdi ( diye hatırlıyorum daha çokda olabilir )

turizm sektörüne girmek istiyorsan iş site yapmakla bitmez

sedo.com = parking sistemli kurucaksan domain portföyün en az 10k olması lazım ( sayfa gösterimin yüksek olması için lazım bu portföy )

sadece liste al sat yapıcaksan 2000$

gittigidiyor.com = benzeri scripti bolca var 1000$ halletersin

yukardaki fiyatlar 3-5 tutar başlangıç için;

ama benim param var ve internete yatırım yapmak istiyorum dersen denenmemiş bişeyi yapıcaksınki tutsun

herşey gönlünce olsun , başarılar...

siteleri almayı düşünmüyorum:)

sadece yazılım olarak kaca yazarlar kodlamısını onu arastırıyorum..

şirket olarak hiç bir eksigimiz yok hepsini yapabiliriz zamanımız cok.. ilk etapta alternatif olmak istiyoruz..

internette ticari olarak denenmemiş hiçbirşey yok denecek kadar az..

power

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteleri alamazsın zaten :) , çok iyimser gördüm seni yazdıgım fiyatlar cogu arkadaşa çok ucuz ve komik bile gelir sen bunu bile pahalı buldun ....

site açmak sorun değil , kodlamakda sorun değil

sorun ne biliyormusun ?

ozaman sana başarılar.....

siteleri almayı düşünmüyorum:)

sadece yazılım olarak kaca yazarlar kodlamısını onu arastırıyorum..

şirket olarak hiç bir eksigimiz yok hepsini yapabiliriz zamanımız cok.. ilk etapta alternatif olmak istiyoruz..

internette ticari olarak denenmemiş hiçbirşey yok denecek kadar az..

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
siteleri alamazsın zaten :) , çok iyimser gördüm seni yazdıgım fiyatlar cogu arkadaşa çok ucuz ve komik bile gelir sen bunu bile pahalı buldun ....

site açmak sorun değil , kodlamakda sorun değil

sorun ne biliyormusun ?

ozaman sana başarılar.....

siz beni yanlış anlamışsınız.. ben yazılımın ucuz yada pahalı oldugunu kastedmedim, sadece tatil.com domain degeri yada sedo.com un portfoyunü sizin kadar bende biliyorum..

bir kaç projemiz var ve bunları hayata gecirmek istiyoruz, aynı tarz siteleride örnek verdim.. kodlama ve tasarım degerleri bildigim konu degil..

eger bu tarz site projem varsa mutlaka işleyişini ve degerini biliyorumki arastırma yapıyorum..

sizin verdiginiz yazılım fiyatlarının cok düşük oldugunuda biliyorum bu sbeeble dikkate almadım zaten..

kaldıki cok iyi örnekleri var diyede bu iş yapılmaz olmamalı.. ozaman hiç bir işe girmemeiz gerekiyor, her işin mutlaka bir iyisi vardır..

örnegin; microsoft

yorumun içinde ayrıca teşekkür ederim..amacım polemik degil sadece ögrenmek istedigimi ögrenmektir..

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Olmuyanı yapmak güzel olur tabiki fakat olan da yapılmıyacak diye birşey yok. Google gibi büyük bi arama motoru var ve büyüklüğünü şüphesiz hepimiz kabul ediyoruz. Fakat ask' da var yahoo da var arama.com'da var.

Olanı yapsanda bi şekilde tutturma olasılığın daima vardır. Youtube gibi yada ( Türkiye'den örnek vericek olursak ) izlesene gibi akilli.tv vs.. gibi büyükler varken neden durmadan video sitesi açarız ki ve bu sitelerden birkaçıda da istediği hite ve kullanıcıya ulaşmıştır.

" denenmemiş bişeyi yapıcaksınki tutsun " demek yanlış bir düşünce . Tabiki bu benim şahsi fikrim.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Ya ilki, ya en iyisi... Büyük düşünmek isteniyosa, başka yolu yok :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5