İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fiyat konusunda yardım

hakanben

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir yakınımın tavsiyesiyle bana ulaşıldı. Sitenin, 6 Türkçe ve 6 İngilizce kelimede üst sırada çıkması isteniyor. Türkçe'ler çok zor değil ancak İngilizce kelimeler uğraştıracak gibi görünüyor.
Site, şu anda iki dilde yayın yapıyor. Tasarımın yenilenmesi ve dil sayısının da 6'ya çıkarılması isteniyor.
Site, tek dil olarak 20 sayfadan oluşuyor.
İlk defa böyle bir çalışmada bulunacağımdan ve yakınımın arkadaşı olduğundan fiyatı belirlemekte güçlük yaşıyorum. İstenen özellikler için ne kadar istemeliyim? Fikirlerinize ihtiyacım var.
Teşekkürler.

ilteris83

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bir kere üst sıradan kastı ilk sayfa ise arkadaşın ingilizce kelimelerde işin çok zor ve uzun. Yabancı webmaster forumlarında link değişim olayı da pek yok dizinlerle de ne kadar üst sıralar çıkar senin yüklenmene bağlı. Eğer ingilizce kelimelerde de başarırım diyorsan bu iş emek ve zaman isteyeceği için bir binliği hakediyor gibi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5