İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fizy Kapatıldı

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Tam olması lazım olan olmuş diyecektimki yazıda alta geldim.Tam olması gereken değil tam işgüzarlıkmış meğer.Ben para vermiyorlar sanıyordum.Birileri yollarına taş koymuş anlaşılan.

Yollarında kimlerin elinde olduğunu görmüş olduk.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
adamın yaptığına bak ya resmen kötüye kullanma böle adamların ne işi var öle kurumlarda ya

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
çok sinirlendim şimdi, iyinetteyiz diyede bişey yazamıyorum, lanet olsun ya, ağlıcam şimdi:ağla: inşallah o görevi kötüye kullanan (insan) allahından bulur.

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Kendi sitem kapatıldı bu kadar üzülmedim.Açıklama etkiledi doğrusu.

Geçmiş olsun fizy.

Adamın Facebook'ta profil resmine koyduğu avatar;

173256_100000508295510_5477613_n.jpg

R

RadoyNet

Misafir
müyap bu sefer sert kayaya çarptı. fizy işi büyür, ciddi şeyler olur, diğer siteler gibi olmaz...

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
beyler iş görüldüğü kadarda basit değilmiş biraz araştırmak gerek

Mertovic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Güzel bir siteydi genelde oradan müzik dinlerdim :(
İnşallah sorunlar hallolur;We Will Be Back (Döneceğiz) yazıyor,kısa zamanda geri dönerler :)
Şimdi arka fonda İstanbul by Veysel Gençten adlı güzel bir kısa film dönüyor,ilk gün Beggin'in eski bir versiyonu dönüyordu benden bir dipnot :D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bi taraf telif haklarını sonuna kadar ödedik diyor, diğer taraf geçmişe dönük 80 milyar borçları var diyor, ne olacağı hala belli değil, ama açılmasını 4 gözle bekliyorum

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
i live in istanbul. i am big fan of juventus fc. i am the founder of fizy, the co-founder of trend.ly and the robot of lunar. i am not social. so, i don't use facebook. this is my little blog and this is my lovely e-mail. ..

Yazar: Ercan Yarıs :)
Kötü oldu kötü..

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
yorumlara baktımda, bülent beyi yerden yere vurmuşlar:alkış:

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
benim anlamadığım neden bu kadar haklı görüyorsunuz ki fizy.com u ? Başarısını takdir ediyorum da, sonuçta karşısndaki kurumda haklı.Müyap ta tüm sanatçıları savunmak durumunda. Parasını ödeyecek ve hizmetini alacak.Okuduğum haberlere göre ödememiş, onunda sitesi kapanmış. Bu ilk değil, sonda olmayacak.Haa diceksiniz ki, bizi avrupada temsil ediyordu... Daha memleketimin telif hakkını takmayan site, avrupada beni temsil etse ne olur, birinci olsa ne olur?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5