İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Flash Banner Yapıldı Ücret Ödenmedi

BaNNeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar ,
Flash banner yaptım ucretı odemeden sıteye koydular sızce ne yapmalıyım ?
Ücreti ödemiyolar.

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Ben olsam... Sitelerimde, arkadaşlarımın sitelerinde, forumların ilgili bölümlerinde, bu konuyla alakalı bütün sitelerde onları afişe ederdim. Tabi elimdeki kanıtları sunarak.

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Niye vermediğini sorabilirsin? Muhakkak bir nedeni vardır, öğren.

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Ben olsam... Sitelerimde, arkadaşlarımın sitelerinde, forumların ilgili bölümlerinde, bu konuyla alakalı bütün sitelerde onları afişe ederdim. Tabi elimdeki kanıtları sunarak.

dostum malesef böyle bir durumda kendisine kazık atanların reklamını yapmış olur arkadaş :( üstteki arkadaşın dediği gibi anca beddua edilebilir :(

BaNNeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beddua ediyorum öbür dünyada hakkımı alacağım inşalah.
Reklam yapma olayı olmaz cunku bu bır sendıka sıtesıne yaptım , rezil olsunlar (yakında paylasırım)
Parayı vermeme olayıda begenmedıyse nıye sıtesınde yayınladı

Suan dusunuyorum bu bır buyuk sendıka sızce acıklamalımıyım , 1 gunumu vermıstım o banner e.

T

trgy

Misafir
Unut gitsin, kafaya takma yeni gelecek işlerde önce paranın yarısını al. :)

0nur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Rezil et arkadaşım her türlü platformda bunu yaz anlat. Millet o sendikayla ilgili birşey aradığında bir bannerın bile ücretini vermediklerini görünce bayaa iyi bir reklam yapmış olurlar sanırım kendileri hakkında..

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
dostum malesef böyle bir durumda kendisine kazık atanların reklamını yapmış olur arkadaş :( üstteki arkadaşın dediği gibi anca beddua edilebilir :(

Ben tam tersine beddua etmemesi gerektiğini düşünüyorum. Her platformda bu kişi ya da kişileri rezil etmeli. Ama onların seviyesine düşmeden... Elindeki kanıtları sunarak...

Bir de sendikaymış. Aldığı "bağış"larla bile o parayı ödeyebilirdi :) Ya da kardeşim biz senin tasarımını beğenmedik, kullanmıyoruz derlerdi.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
siz direk sendika ile mi anlaştınız yoksa sendika birisi ile anlaşıp size mi yaptırdı ?

Bu önemli.

BaNNeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sendika nın site sorumlusu ile ayrıca direk başkanla konuştum.
Sendika başkanın resimlerini felan ekledim banner e..
Sendika başkanı utanmaz birisi çıktı.Yaptığım site Diyanet Sen XXXX Şubesi
XXX bir il sizce açıklamalımıyım.

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Sendika nın site sorumlusu ile ayrıca direk başkanla konuştum.
Sendika başkanın resimlerini felan ekledim banner e..
Sendika başkanı utanmaz birisi çıktı.Yaptığım site Diyanet Sen XXXX Şubesi
XXX bir il sizce açıklamalımıyım.
özel bir şirket sanıp açıklama adamların reklamını yapmış olursun(reklamın iyisi kötüsü olmaz) demiştim ama madem sendika,görüştüğün kişilerin isimleri ile birlikte şubenin isminide yaz :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5