İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

flash banner ??

A

AtaCan

Misafir
Merhabalar , 468 x 60 piksel flash banner yapabilecek kişiler varmı?

A

AtaCan

Misafir
biraz göze hitap edecek olmasını istiyoruz , site logosu yapımcıya verilecek , internet sektöründe hizmet veren bi site için , konu öylesine açılmadı...

A

AtaCan

Misafir
pazarlık yapmak sevaptır , sizin istediğiniz rakam nedir? fatura kesebilirmisiniz? ne kadar sürede yapabilirsiniz? bu üçünü istiyorum....

B

BEBEX

Misafir
fatura kesemem yanlız bu animasyonu yapmam max 2 gün sürer fiyat konusuna gelince 50 YTL ye hazırlıyabilirim en son pazarlıksız fiyatı ve en uygun olanı..

LoRD_YenGeC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam 2 günde tamamen flashla hazirlanmis bir web sitesi kurulur imanıma :D
ayrica parada cok :D ben sevabına yuzlerce yapıyodum onceden ..diger konuya mesaj attim ama cevap yazmadin gonderde yapiyim kardes

B

BEBEX

Misafir
Ayrıca Lord yengec sadece internetten gelen işleri yapmıyoruz burada bir şirketi yürütüyoruz elimde bir ton iş var web sayfaları ve programlar vs vs ayrıca arkadaşın da dediği gibi hazır php-nuke sayfalar kurmakla ve templateleri editlemekle siteler yapılmıyor ondan sonra herkes webmaster'ım diyor tabi..

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Türkiye'de bu siteleri yapacak kimse yok sanırım ki örnekler yabancı...
üzücü..

F

fenerli

Misafir
pigeon' Alıntı:
Türkiye'de bu siteleri yapacak kimse yok sanırım ki örnekler yabancı...
üzücü..

Hayır var, ama 200-300 milyona yapan yok. Türkçe flash örnek site isimlerini bir yere yazmıştım, bulmaya çalışacağım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5