İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Öneri Flash Dergi?

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
arkadaşlar sitenin flash dergiye ihtiyacı olduğuna düşünüyorum
bende yazar olabilirim sayfayı png şeklinde yapabilirsek süper olur.
flash dergi scriptleri var internette. veya kendiniz yapabiliyorsanız.
bende yazar olmak isterim photo shop bilgim orta yazılar falan güzel dergi çıkarabilirim iyinet adminlerine yalvarıyorum lütfen. aylık olucak dergi yaklaşık 20-30 sayfalık yapabiliriz.

ne işe yarıcak derseniz;

tatilde olanlar için sitede ne oldu ne geçti neler olmuş gibisinden haberler yazabiliriz nolursunuz ya :) :harika::hihi:

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
iyinet adminlerine yalvarıyorum
Bu cümle olmasa gerisi güzeldi.
Güzel fikir aslında ya bir dergi köşesi açılır oraya editör seçilenler yazılarını paylaşır aylık olarak bir konuda toparlanıp yayınlanabilir yada bir dergi scriptiyle yapılır sayfaları değiştirmeli falan olanlardan bahsediyorum. Vakti olanlarda paylaşım yapabilir dergide.

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Arkadaş uzaklaştırılmış acaba bu yüzden mi öyleyse benide uzaklaştırabilirsiniz.:)

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Hayır olay başka. :) takip ederseniz forumu göreceksiniz sebebi.
anahtar kelime : obama

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Dergiyi flash olarak hazirlayabilicek birisi olursa bana ulasabilir. Dergi için ayri bi kategori ve editörler seçeriz yazılar da hazırlarız problem olmaz.
Ama önce bunu toplayıp flash yapabilicek kişi gerekli.

M4HMuT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
flash dergi yapılabilir resimler şeklinde ben vakit buldkca bişler yaprm tabi yntm isterse.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Melis ajans, eğer verilen makale ve resimleri bi e-dergi(flash) şeklinde hazırlayıp bana geri döndürebilirsen ve ciddiysen bana bi pm at görüşelim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi