İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Flash Flash Flash Google Eft Yapiyor

intibah

eksiksiz.com
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Yahoo ve msn nin adsense işine girdiğini nerden duydunuz haberin kaynağını buraya eklemeniz mümkün mü?

B

benbigun

Misafir
Umarım Yahoo ve Msn en kısa zamanda başlatır Adsense işini. Ve Google da beta ödeme süresini başarıyla tamamlar da Türkiye ye faydası olur. Ücretlerimizi artık YTL cinsinden de alabileceğimiz yazıyor.

intibah

eksiksiz.com
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
30-40 Ytl masraf ödedikten sonra hiçbir anlamı kalmıyor yeniliğin...

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
To which countries does Google send local currency checks?
Publishers residing in any of the 43 countries to which Google offers local currency checks may choose to have their earnings converted into their country's currency at the time of payment. Receiving your check in your own currency can cut down on the bank fees and long clearing times associated with depositing US dollar checks outside of the United States .

Google offers this feature to the following countries:

Australia
Dollar

Austria
Euro

Belgium
Euro

Canada
Dollar

Denmark
Krona

Finland
Euro

France
Euro

Germany
Euro

Great Britain
Pound Sterling

Greece
Euro

Hong Kong
Dollar

India
Rupee

Indonesia
Rupiah

Ireland
Euro

Italy
Euro

Luxembourg
Euro

Mexico
Peso

Morocco
Dirham

Netherlands
Euro

New Zealand
Dollar

Norway
Krone

Philippines
Peso

Portugal
Euro

Saudi Arabia
Riyal

Singapore
Dollar

South Africa
Rand

Spain
Euro

Sweden
Krona

Switzerland
Franc

Thailand
Baht

Turkey
Lira

United States
Dollar

Publishers with payment addresses in countries not on this list will have their checks sent to them in US dollars. All publishers can also choose to have their payment sent through Secure Delivery.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yani paramızı ytl olarak almak istiyosak alıcaz herangi bi bedel de kesilmicek bundan (mı)?

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
ytl ile çek göndermeleri bir şeyi değiştirmeyecek. ha belki Tr de banka hesabı açmışlarsa ve Tr den geliyosa çekler 1 gün komisyonsuz bozdurmanız mümkün olacak. ama yurtdışından YTL olarak geliyorsa hem kur kaybı olacak hemde eski sorunlar tekrar başgöstercek.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hmm ya bi tane banka söylesin gugıl gidelim hesap açtıralım oraya yatırsın paramızı işte ne uğraştrıyo bizi :)

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
yorulmadan, ezilmeden para kazanmanın bir zevki yok ki. her şey öyle kolay olduğu zaman ben mesela göbekleniyorum. ama çek ne zamn bozulcak , acaba ne kadar komisyon kesçekler, hesabımmı kapandı acaba diye diye stres yapıp formda kalıyorum.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ama tr.st bak ben çeki zaten zar zor 100$ yaptım kaç zamanda istanbuldayım hala çek bozduracak yer bulamadım ... e ben çekimi bozduramicaksam napiyim ki yani bu işi o zaman. zaten kolay değil ya ben kazanabilmek için uğraşıyorum baya.

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pembekedi sen ustune olmuyorsun her bankanın yabancı ceklerle ilgilenen kombiyoları vardır ceki bozmak zorundalar google gibi buyuk bir firmanın cekini kesin bozuyorlar bana iki etmemişlerdi :) sadece dogru kişiyi bulmak zorundasın bankada bununla ilgilenen birileri mutlaka var bence yenıden git ve diret senı basından savmalarına izin verme başaracaksın :)

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
geri amerikaya yolladım çeki :) dur şu ramideki ve taksimdeki yapıkrediyi deniyim. böyle çeke bön bön baktıklarında gıcık oluyorum çünkü.

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pembekedi sene 2001 ilk cekim gelmişti bankaya gittigimde ordaki kadın bana ne dedi biliyormusun bu ne ne işe yarıyor yabancı cek bozmamıs hic hayatında ben durumu izah ettim neyse daha sonra benı şefine yolladı cek kac $ anımsamıyorum ama baya guzel paraydı 1 ay yemiştim:) sonucta ceki bozdurup karsılıgını almam 2 hafta surdu tabı aradan seneler gectı hangı bankaya gıttıysem alıstılar artık yınemı sen demeye basladılar bozdurmakta hıc sorun yasamadım sizde yasamazsınız umarım bundan sonra :)

S

seckal

Misafir
Çeki direk veznedeki adama verirseniz "bönbönsel" sorunlar yaşayabilirsiniz.. Kambiyo servisine gitmekte fayda var, vakit kaybetmeden ;)

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elektronik ticaretten anlamanyan insanlar nasıl çek bozabilirler ki ?
tek uğraştıkları şey insanlara zorla kredi kartı verip borçlandırmaya çalışmak.

T

truart

Misafir
Arkadaşlar, hemen şimdi adsense'e login olup yardım bölümünden EFT taleplerimizi iletelim derim.

Biliyorsunuz, mesajlarında Türkçe desteği var.
Sadece klavye başında 2.dk ayırmak yeterli.

Adsense üyeliğim boyunca dert yandığım bütün konuları Google bir bir çzdü valla :)

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aforizmalar' Alıntı:
elektronik ticaretten anlamanyan insanlar nasıl çek bozabilirler ki ?
tek uğraştıkları şey insanlara zorla kredi kartı verip borçlandırmaya çalışmak.

Kısmen (%99) katılıyorum :)

1-2 banka kendi çapında adam gibi şeyler yapıyor. Ama %100'ünün amacı herhangi bir şekilde kazanç elde etmek. Kendi bindikleri dalı kestiklerinin farkında değiller...

(ayrıca, google a mesaj atma fikri çok iyi bence ama herkes farklı mesaj yazmalı bence ..)

saygılar...

C

constantine

Misafir
Arkadaşlar sanıyorumki banka bu çek olayından pek birşey kazanmıyor. Benden 6 milyon kesiyorlar + birde çeki yollayıp parayı alırlerken 20$ citibank kesiyormuş. Yani banka 6 milyon kazanıyor sanırım. Yapı kredi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi