İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Flash Flash Flash Google Eft Yapiyor

T

truart

Misafir
evet, ben kendi mesajımı gönderdim.
burdaki anahtar konular, bence;
1. çeklerin bozdurulmasında yaşadığımız sorunları bire bir anlatmak.
2. EFT uygulamasının ne zaman Türkiye için geçerli olacağını sormak.

T

truart

Misafir
constantine' Alıntı:
Arkadaşlar sanıyorumki banka bu çek olayından pek birşey kazanmıyor. Benden 6 milyon kesiyorlar + birde çeki yollayıp parayı alırlerken 20$ citibank kesiyormuş. Yani banka 6 milyon kazanıyor sanırım. Yapı kredi

merhaba, YKB'nin hangi şubesi 6 milyon kesiyor acaba?
Ben sadece YKB masrafları için 33 milyon ödüyorum.
Bu arada bildiğim kadarıyla, çekin tahsilini yapan aracı komisyon alıyor, citibank değil.

bleem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
euehueh walla ben bu oalyı daha yıllar önce cj spedia falan varken aldıgım çeklerden biliyorum. o zmanlar çek neyse yolluyolardı. hiç unutmuom çek 38$ banka 100$ komisyon istedi para gelince 90$ geri artı paramı vereceklermiş falan filan... ztn salak gibi çeki kendi üstümü yapmısım yasda 18- o zmnlar o öyle kaldı. aslında eski çekmecelerde duruo götürsemmi laf olsun die:p zamanı geçti tabi :D

neyse arkadaşlar bence bu belirsizlikler ve google'de yenilikler sürüyorken önerim 250- kazanan arkadaşlar para bekletme yapsınlar. 1 aydan bişi olmaz ama 1 aydan 25$ karlı cıkabilirsiniz. tabii paraya ihtiyacı olanlar kasmasın ama benim 300$ olacak galiba martta ben bekletme düşünüyorum. yani bu ay almısım öbür ay almısım farketmiyor bana, bari hem toplu gelsin hemde olursa kesintisiz gelsin die...

O

OLTA

Misafir
truart' Alıntı:
sanırım o kadar bekletme opsiyonu bulunmuyor...
belli bir sınır var
Kod:
 Ödemenin Bekletilmesi

Aşağıdaki Ödemeyi Beklet kutusunu işaretleyerek, siz aksini belirtene kadar ödemelerinizin bekletilmesini isteyebilirsiniz. Bu süreç boyunca kazançlarınız birikmeye devam edecek, ve siz Ödemeyi Beklet kutusunun seçimini istediğiniz zaman kaldırarak ödemelerinizin bekletilmesini durdurabileceksiniz. Kutunun seçimi kaldırıldığında, Google AdSense Şartlar ve Koşulları'na göre, bir sonraki ödeme döneminde size ödeme yapılacaktır.

Bu ayarlara ayın 15'inden sonra yapılan değişiklikler ya bu yada bir sonraki ödeme döneminde uygulamaya konulur.

zaten bekletmek adamların işine gelir neden zaman koysunlar ki?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi