İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Flash ile veritabanından çağrılan mp3 dosyasını çalmak

ebubekir

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Değerli Dostlar,
Sitemde kullanmak üzere flash ile mp3 player yaptırmak istiyorum. Özellikler şöyle olacak:
Detay sayfasından gelen id değerini alıp player sayfasında flash öğe ile çaldırma işlemi yapacağız. Bu bilgiler veritabanından asp kodları ile alınacak.
Yapabilecek arkadaş lütfen özel mesaj atsın yada burada belirtsin.
Lütfen fiyatı da belirtiniz...

suvarimx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Değerli Dostlar,
Sitemde kullanmak üzere flash ile mp3 player yaptırmak istiyorum. Özellikler şöyle olacak:
Detay sayfasından gelen id değerini alıp player sayfasında flash öğe ile çaldırma işlemi yapacağız. Bu bilgiler veritabanından asp kodları ile alınacak.
Yapabilecek arkadaş lütfen özel mesaj atsın yada burada belirtsin.
Lütfen fiyatı da belirtiniz...
eğer veritabanından aldığınız bilgileri XML dosyasına aktarabilirseniz yardımcı olurum.

ebubekir

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Xml den değil de direkt olarak aspden almak istiyorum. Xml ile bedava scriptler de var.

ebubekir

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Daha önce forum içerisinde bir kere daha yazmıştım, benim gibi flash bilmeyenler için bu tarz konularda en pratik çözüm cookie kullanmak (http://www.aspheute.com/english/20000908.asp gibi örnekler bulabilirsin )

Verdiğiniz bilgi çok güzel. Flash konusunda benim de bilgim olmadığı için mecburen ücret ile yaptırmak istiyorum. Sizin verdiğiniz bilgi işimize yarar ama maalesef ben flashta hiçbir şey yapamıyorum :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5