İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

flash oyun ekleyecek eleman aranıyor!

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlar siteye flash oyun eklenicek.. panelde oyun ismi swf urlsi img urlsi açıklama ve kategori şeklinde şuan dbde 177 oyun bulunuyor. 1000-2000 sağlam oyun eklenmesi gerekiyor. elimde swf ve resimleri mevcut ama uygun kategorilere eklenmesi gerek 5 kategori var. sağlam bi iş istiyorum uygun kategorilere uygun oyunları ekleyecek biri lazım ..

1 site söyleyicem ordan swf ve img leri pcnize kaydedip ftpye atıcaksınız. sonra uygun kategoriye panelden ekleyeceksiniz. kısa olarakda nası oynandığını açıklama kısmına yazıcaksınız.

bu iş karşılığında 150 ytl vericem .. sağlam yapıcak yarıda bırakmıcak itinayla yapıcak birini arıyorum yarı yolda bırakmıcak. lütfen kendine güvenen istediğimi yapabilecekler özel mesaj atsın..

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
iş değişti arkadaşlar 2000 civarı oyun yükledim.. şimdi istediğim oyun isimlerini tek tek türkçeleştirip açıklama ve oynama şeklini yazacaksınız gene 150 ytl vericem.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5