İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

flash oyun sitesi ederi nedir sizce ?

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilgilenmediğimden satmak istiyorum site www.oyunlarrim.com pr4 ( scirpt hiç değişmedi ara sayfalarda pr1,pr2,pr3 ) bir çok link aldım 100'lerce (300-400 bulmuştur sanırım ) çoğu hiç kalkmıyıcak linkler aynı zamanda kral oyun kelimesinde genelde ilk sayfada çıkıyor ara sıra 2. sayfayada düşüyor ( yaklaşık 2-3 haftadır kral oyun için kastım bir ara 4. sıraya kadar yükselmişti 3 hafta önceye kadar 1 kelime bile yoktu sitede kral oyunla ilgili )

8-9 aydır açık site 2000 e yakın indexli sayfası var http://extremetracking.com/open;unique?login=oynlarrm stats bilgileride burda

sizce tamamen satmak istesem ne kadar eder bu site , bir değerini öğrenmek istiyorum güzel bir teklif gelirsede satmak...

STI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsenseden banlımı veya koydugun zaman ne kdr gelir getiriyor bunları söylersen daha güzel olur

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şuan reklam yok gelir yok, hiçbir yerdende banlı değil
doğruyu söylemek gerekirse koymadım hiç adsense koyıyım şimdi yarın haberdar ederim

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne yalan söyliyim adsenseyi koydum dün gece şimdi baktığımda 1.2$ gibi birşey olmuş... evet ortalama bir fiyat biçicek varmı yada teklif yapıcak. ?

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Senin siten ile aynı hitlere sahip hatta biraz daha yuksek olan bir site 100 YTL'den alıcı bulamadı. Ama senin siten PR 4 belki biraz daha fazla eder. Asıl soru site ne kadar ederden cok ne kadar verirler daha dogru olacak. Cunku cogu site ederine satılamıyor malasef.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5