İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Flash Oyunların Boyutunu Öğrenmek

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Elimdeki flash oyunların FLASH PLAYER da acılan İDEAL boyutunu (sağ sol alt ust kısımda bosluk olmayacak sekilde) çabuk olarak ogrenebileceğim bi yol varmı ? yada buna yarayan bi program ?

suvarimx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dreamveawer ı aç, içine flash oyunu kopyala yapıştır. daha sonra özellikler panelinden boyutunu görebilirsin.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dreamveawer ı aç, içine flash oyunu kopyala yapıştır. daha sonra özellikler panelinden boyutunu görebilirsin.

:) 2400 defa bu işi yaparsam patlarım ben. Mesela ACD see programında Listeleme durumunda resimlerin yatay dikey boyutlarını gostermesi tarzında bi kolay yol arıyorum.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
valla ben öyle bir program bilmiyorum

o yüzden önerim tüm oyunların için standart bir alan belirle ve oraya koy oyunu

zaten flash player oyunu o alana göre kendisini otomatik olarak değiştirecektir ama sağda-solda altta-yukarıda boşluklar kalabilir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5