İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

flash player

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
selam

http://www.ciyara.gen.tr/muzik/ linkindeki playerda playlistte ilk başta olan bir şarkı var dıt dıt dıt diye ben o şarkıyı flash downloader ile indrmeye çalıştım ama indiremedim o flashın içinden onu nasıl alabilirim bilen varmı

suvarimx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer SWF dosyası içindeyse SWF Extarcktor gibi bir program vardı onunla çıkarabilirsin. Veya SWF decompiler de bu işi yapıyor. Ama bu XML ile çalışıyordu bildiğim kadarıyla bu yüzden müzik SWF dosyasında olmayabilir. temproary e indirilmiş olabilir oraya bak istersen.

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
save flash programını da kullanabilirsin!

swf decompiler daha çok ".swf" formatını ".fla" dosyasına çevirmeye yarıyor..

suvarimx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
save flash programını da kullanabilirsin!

swf decompiler daha çok ".swf" formatını ".fla" dosyasına çevirmeye yarıyor..

Evet öyle ama ben çok mp3 çıkarttım onunla. Kullanımıda çok basit. Bu yüzden tercih sebebimdir. Tabi daha iyisi varsa onu kullanmakta fayda var.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sağolun arkadaşlar download express programı player çalmaya başlar başlamaz direk şarkıyı download etti teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5