İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Flash Player

ebubekir

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaşlar Flash player yazabilecek birisini arıyorum. Aradığım özellikleri aşağıya sıralıyorum.
Asp dosyasından veri alacak, flv ve wmv türü dosyaları gösterebilecek, görüntülerin sonunda logo çıkacak, access yada mssql veritabanı kullanılacak.
Bu playerı yazabilecek arkadaş fiyatı ile birlikte lütfen pm atsın.
Teşekkürler...

ebubekir

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
emeğin karşılığı verilecektir. ilgilenen yok mu?

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bildigim kadariyla Flash WMV dosyalarini oynatamiyor. Sadece SWF, FLV, MOV destekliyor diye biliyorum (Flash icindeki standart oynatici).

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ebubekir arkadaşım iki sorum olacak
1 Asp dosyalarını kim hazırlayacak ve Playerin bunu nasıl okumasını istiyorsunuz.
2. player FLV dosyalarını gösterir fakat wmv dosyalarını çevirmesi istenicekmi ?

ebubekir

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
sağolun arkadaşlar wmv dosyasından vazgeçtim. Ben sadece script istiyorum. Daha sonra ekleme işlemini kendim yapacağım. istediğim playerın flv bilgisini asp dosyasından alması. Mesela şöyle olabilir. video.asp?id=1 şeklinde değer geldiğinde veritabanındaki id değeri 1 olan dosyayı yürütmesi. Demek istediğimi anlatabilmişimdir inşallah. Bir tane xml dosyasıyla çalışan player gördüm ama flash konusunda bilgim olmadığı için bunun asp versiyonunu yapamıyorum.
ilgilenen arkadaşların cevabını bekliyorum.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Flash ile uğraşmak istersen Flashın içindeki Flashvars variable'ını kullanarak bunu yapabilirsin

ebubekir

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ilginiz için teşekkürler ama hala istediğimi bulamadım ben...

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne istedigini tam olarak yazarsan yardım edebilirim
Asp deki örneklerini de göndermeni rica edecegim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5