İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

flash reklamlar

intibah

eksiksiz.com
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
merhaba

şu melodi reklamları çıkınca site açılmıyor neden kaynaklanıyor acaba donup kalıyor. Aynı şeyleri yaşayan var mı?

www.ogretmenforum.net te

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senin bilgisayarından kaynaklanıyor olabilir, reklamlarla alakası olduğunu hiç sanmıyorum.

intibah

eksiksiz.com
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Birkça üye daha şikayetçi oldu. İşte sorun nedir bilgisayarda? Flash eklentisi de yüklü.

intibah

eksiksiz.com
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Şu an flash reklamlar açılıyor sorun yok nedir anlamadım bu bir geliyor bir gidiyor

intibah

eksiksiz.com
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Nedense siteyi kilitliyor kaldırmak zorunda kaldım. Tabi gelirlerde yarı yarıya düştü. Sitenin açılmamasından iyidir :)

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
ilginç kitlenen sitedeki reklam daha çok tıklanıyomuş :) şaka bi yana sebebini biraz daha araştırmak gerekir aslında.

birincisi kullanığın temadan kaynaklanıyor olabilir, ikincisi forum scriptindeki kodlamalar olabilir.. yanılmıyorsam smf kullanıyordun, istersen sitelerinin forumlarını biraz karıştır bişeyler bulabilirsin

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende smf kullanıyorum ve google reklamlarım vardı.Flash çıkmıştı fakat böyle sorun çıkmamıştı.
Sen google reklam kodlarını index.template.php dosyasından koydun değil mi.Yoksa eklenti kurup o şekilde felan mı yaptın.
Çünkü 3 siteyede ben reklamlarını yerleştirdim sorun çıkmamıştı.

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu melodi sitesi reklamı kime ait, url engelliycem flash olduğundan hedef url göremiyorum, hem çok az veriyor hemde geç yükleniyor.

edit: vibramovel miş.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5