İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Flash Tasarımı

hayalet77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Macromedia Flashın herhangi bir programını kullanabilirsin ben Flash 8 i öneriyorum.

D

DiziEvi

Misafir
hayalet77' Alıntı:
Macromedia Flashın herhangi bir programını kullanabilirsin ben Flash 8 i öneriyorum.

bence arkadasın bu konuda hiç bilgisi yok zaten herkes biliyor flash ile yapıldıını o yuzden yaptıracak biri arıyor sanırım

F

fatihhk

Misafir
DiziEvi' Alıntı:
bence arkadasın bu konuda hiç bilgisi yok zaten herkes biliyor flash ile yapıldıını o yuzden yaptıracak biri arıyor sanırım

bencede:D zaten başlıktada flash demiş.arkadaşın gözünden kaçmış sanırım.:)

MuZikCalaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunu yapmak epey bi uzun sürer ve sadece flash ile de olmaz bu. sonuçta orda 3d resimler var. örneğin kadının konuşması. bütün ağız hareketleri için tek tek resim çizmek gerekiyor. bilmiyorum belki bunu yapan özel programlar vardır. ama bunu yapacak arkadaşa önerim 3d studio max veya plasma. flashla olmaz bu...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5