İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Flash template?? Bir soru yardım lütfen

Monkeyman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elimde flash bir template var bunu nasıl düzenlerim bir yardımcı olabilirmisiniz?

Template'in ana klasöründe

3dobject
flash
html
psd

klasörleri var..

3dobject'de .max uzantılı bir dosya var..
flash klasöründe haliyle .fla dosyaları
html'nin içinde yine çeşitli .swf dosyaları
psd'de ise .psd uzantılı dosyalar var..

Bunları düzenlemem için önerebileceğiniz program veya programlar nelerdir?

Şimdiden teşekkürler.
İyi Çalışmalar..

K

Kayıtsız Üye

Misafir
flash sitesini yapman için fla yı macromedia flash yada adobe flash programı ile aç. ( eskiden flash macromedia firmasınındı adobe macromedia yı satın aldı . son sürümler adobe firmasına ait. )

fla içinde istediğin değişiklikleri yap. sanırım flash ı iyi bilmiyosun. o yüzden üstteki menüden windows da Library ı seç sağ tarafta o flashın içindeki herşeyi görüp editleyebilirsin. işin bitince Export > movie de. istediğin web sunucusuna sadece swf leri ve html yi koyman yeterli.

(psd yani photoshop klasörü sana resimleri böyle çizdim istersen üstünde oyna demek için, html o swf nin internetde okuna bilmesi için yazılmış olduğunu, fla nında flash animasyon kısmını değiştirmen için konulmuş. sana kolay gelsin )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5