İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

flash ve veritabanı sorgusu

A

Anonymous

Misafir
Slm...
Benim derdim flash ile hazırladığım bir arayüz aracılığı ile veritabanlarına ulaşmak. Flash'da kullanıcı form kısmını doldurduğu ve sorgu için tıkladığı vakit bir access dosyasından sonuçları alıp tekrar flashda sunmak. ASP kullanamıyorum çünkü sorgu internetten bağımsız ve herhangi access kurulu bir bilgisayarda çalışması lazım. Bunu flashla en mantıklı nasıl hallederim. Amaç flash'ın görsel yeteneklerini kullanarak bu işi halletmek.
iyi çalışmalar.

Y

yusufona

Misafir
slm.
bilgim dahilinde konuşursam böyle bir şeyi asp ile pws kurulu değilse yapamazsın.İlla ki flash kullanıcam dersen flashı program içine atabilirsin.Ben visual basic de bunu yaptım.Daha sonra bunu access e bağlarsın.

F

fatihceylan

Misafir
arkadaşa katılıyorum bunu bu yoldan yapabilirsin ve eğer database oluşturma ve kullanma ile bilgi almak istersen www.internetdergisi.com adresinde flash bölümünde yararlanabilirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5