İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

flashlı okul scripti alınacaktır.

zaferr02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
okul scripti alınacaktır.

Okulumuza bir okul scripti almak istiyorum(ücretli veya ücretsiz)

Bütçemiz kısıtlı olduğu için uçuk fiatlar teklif edilmemesi.
ilgilenen arkadaşların örnek demo ile fiatlarını konu altına yazmaları,
yada pm atmaları.
saygılarımla.
örnek link:http://www.yavuzselimio.com/
ödeme: iş bankası olacaktır.

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
flash okul sitesimi olur ya :) sen flash derken ust menu flashtan istemiyormusun (ust butonlar)?

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
verdigin ornek cok igrenc birsey :)

gene bedava

Joomla 1.5.8 kurup, tasarımın veya tasarımcın varsa özel tema editlemen bunuda yapamadıysan hazır okul vb. tema indirip yükleyeyip işini görürsün çoğu okullar kullanır joomlayı

dediğin flash "slide show" dur googleda slide show diye arat ama ben flash tavsiye etmem java slide show tavsiye ederim .

buradan indirebilir http://forum.iyinet.com/webmaster-genel-konular/110436-hos-efektli-bir-slideshow-java-script.html

veya yapacağın/bulacağın temanın içerisinde hazır olacaktır

tayfun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Centilmen arkadasın dedigi gibi joomla kur hem ucretsiz hemde bir okul tanıtımı icin yeterli olacagını dusunuyorum.

zaferr02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Arkadaşlar önerileriniz için teşekkür ederim,kendim söylediklerinizi yapabilsem zaten buraya yazmazdım.
Elinizde verebileceğiniz script varsa yada uygun fiat dışında lütfen rica ediyorum konuyu dağıtmayın.

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Joomla scriptini versem :D:D:D

edit: joomla hazır bir uygulamadır kurulum yapacaksın kategori ve bölümleri açıcaksın hazır tema yukliceksin hepsi basit kurmaya kararlıysan takıldıgın yerlerde yardımcı oluruz elbette,, bilmiyorsanda öğrenmiş olursun yavaş yavaş

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
farketmez ben terazi yi tınlamıyom erdemlik denen birşey var :D tşk

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5