İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Flash'ta Font Sorunu !!

P

PeNTaGRaM

Misafir
slm arkadaşlar bilgisayarımda 793 adet font yüklü ancak flash ve benzeri programlar çoğunu kullanmıo yani tanımıo.o fontları kullanmak için napmam lazım?hepsi fonts c:\windows\fonts klasöründe ve neden bilgisayar tanımıo nasıl düzeltçem bu durumu?

Selcuq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bigisayarını formatla :D ben hep boyle yaparım :D ama flash da font dosya ayarlarıda olması lazım

Selcuq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bigisayarını formatla :D ben hep boyle yaparım :D ama flash da font dosya ayarlarıda olması lazım o pencere simdi aklıma gelmiyor kusura bakma

P

PeNTaGRaM

Misafir
ehu hatırlarsan buraya yazmanı riji ederim.çok mesud olurum o zaman

Selcuq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öncelikle ikikez mesaj atmısım yanlıslıkla oldu.Bilmiyorum flash kullanmayalı baya var :D yaslanıyorum galiba ama sana birkaç sey önere bilirim mesela bir yere yazı yazmaya çalıs ekrana gelen font diyalog kutusunun üst kısımında |> söyle bir isaret olması lazım oradan ayarlaya bilirsin hatırladıgım kadarıyla eger gerçekten sana yardım edemedimse kusuruma bakma www.flaskit.com dan yararlanabilirsin bu arada site eng dir.

SaVaGe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sakın PC yi formatlamaya kalkma.Yapman gereken c:\windows\fonts klasorune tam dosyaların atıldıgını kontrol etmek.Fonts klasoru sistem dizinidir eğere klasor vara gozukmeyecektır buna MSDOStan bak.Eğer tam dosyalar fonts da ise Direk olarak c:\windows\fonts klasorunu acıp biraz bekle windows tanıyacaktır ama 793 tane fon cok buyuk bir rakam pc donabilir veya kabul etmeye bilir.Sen begendiğin fontları ac o klasore. Dediğim gibi fonts klasorunu acıp bekle.Windows XP kullanıyorsan kopyala fonts dizinine yapıstır o direk tanır.iyi çalışmalar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi