İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Flaşş !! Sitenizdeki Tüm Konulara Otomatik Backlink (Siz Değil Kendi Otomatik Ekliyor

WebmasterTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar size işlemi kısaca anlatayım bilmeyenler için siz msnden sitenizin linkini (max 2 site) veriyorsunuz ve aşağıdan istediğiniz paketi seçiyorsunuz ben linkinizi sitelere en doğru şekilde ekleyip linkinizin olduğu yeri size rapor ediyorum bu kadar basit .. otomatik olana gelirsek birazda ondan bahsedeyim bu site PR 8 dir burada gerekli yere sitenizin linkini eklerim bu site anında sitenizdeki konuları linkleriyle çekip ekler yani tüm konularınıza backlink sağlanmış olur ve en güzel yanıda siz sitenize konu ekledikçe site otomatik olarak anında linkleriyle çekip ekler konuları bu ne kadar sürer derseniz cevabı site kapanana kadar olacak ki PR 8 sitenin kapanması ihtimali çok düşüktür ...

PR 9 Paket

Bu pakette 2 adet PR 9 backlink sitesi mevcuttur Fiyatı 6 $

PR 8 Paket

Bu pakette ise yukarıda belirttiğim otomatik PR 8 backlink site dahil 3 adet PR 8 backlink site mevcut Fiyatı 7 $

NOTLAR= Paketlerden herhangi birini alana PR 7 backlink siteye ekleme hediyemdir .. 2 sinide alana 3 $ indirim yapılacak fiyat 10 $ olacaktır tabi yine PR 7 eklemede hediye ..En önemlisi ise bu eklemeleri yaptırdığınız andan itibaren bu sitelerin özelliği olan alt sitelerden backlink gelmede işleyecek ve siz hiç birşey yapmadan bakacaksınızki sitenizin backlinkleri her gün en 40-50 artacak alt sayfalar 5-6-7 şeklindedir yani siz hiçbirşey yapmadan yukardakilere ekstradan hergün 40-50 adet PR 5-6-7 backlink eklenecek sitenizin backlink listesine bu listeye nerden bakacağını bilmeyenlere adresini vericem merak etmeyin...

Paketler Pahalımı Geldi ? İstersen tek olarakta alabilirsin ;

PR 9 (her biri) = 3 $
Oto PR 8 = 3 $
PR 8 (her biri) = 2 $
PR 7 = 1.5 $

İLETİŞİM = [email protected]

arakadaş sağlam güzel iş çıkartıyor öneriyorum ..
Saol teşekkürler Sorunsuzca Linkler Alınmıştır
kesinlikle tavsiye ediyorum ..

KESİNLİKLE hekLİNK DEĞİLDİR ..Forumun Yasaklarını Okudum Bunlar Blog Siteler Değildir !!

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
PR 9 sayfaların alt sayfalarına mı ekleniyor, ana sayfasından bir şekilde bulunabiliyor mu bu linkler, Do Follow mu?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
alttaki yorumlara bakılırsa, memnun kalanlar var

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
alttaki yorumlardan bunu nasıl anladın ?
sorulardan başka birşey yok..

Alıntı:webadisi´isimli üyeden Alıntı
arakadaş sağlam güzel iş çıkartıyor öneriyorum ..

Alıntı:spring27´isimli üyeden Alıntı
Saol teşekkürler Sorunsuzca Linkler Alınmıştır

Alıntı:webadisi´isimli üyeden Alıntı
kesinlikle tavsiye ediyorum ..

catlakcocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Lütfen eklediğiniz yerleri imle sitesi olduğunu, ne işe yaradığını nasıl ve nerelerden backlink alacaklarını yazınız.

WebmasterTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Lütfen eklediğiniz yerleri imle sitesi olduğunu, ne işe yaradığını nasıl ve nerelerden backlink alacaklarını yazınız.

Evet hepsinin ayrıca imleme özelliğide var, aynen konuda belirttiğim şekilde backlink alacaklar ayrıca imlemede olacak ;) takıldığınız yer olursa ben hala msndeyim anlatımım bitmemişti ... bu arada ilk mesajımda düzenleme yapamadığım için ekstradan imleme özellikleri olduğunuda ekleyemiyorum malesef

1-2 örnek site rica edebilir miyim?

gönderdim pr 7 olanı ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5