İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

flv çevirici + ekran görüntüsü alımı

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Demo adresi: http://flvcevirici.nesalsoft.com
İstenen minimum fiyat: pm atınız
Kategori, yazılımın içeriği nedir: video çevirici + ekran görüntüsü alımı
Lisans bilgileri: bize ait
Lisans sonlanma zamanı: sınırsız
Bu satışta herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: hayır

asp, aspx ve vb.net ortak çalışan bir çevirici yaptık.Bu video çevirici her türdeki videoları flv ye çevirmeye imkan sağlıyor.Youtube.com , izlesene.com vs gibi sitelerin yaptığı şekilde.Çevirme işlemi yapılırken videonun her dakikası için 1 ekran görüntüsü alınıyor.Bu ekran görüntüsü süresi ve miktarı kullanıcıya bağlı.Örneğin ben her 10 saniyede bir alsın istiyorum derseniz o da olur.Yada bana videonun tam ortasından alsın diyorsanız örneğin 1dk/2 = 30. sn gibi o da olur.Şuanki demo sistemde 10. saniyeden ekran görüntüsü alıyor.

Demo adreste upload limiti olarak 1 mb ve video türü olarak sadece wmvye izin verdim.Boyut ve dosya türünü kullanıcı istediği şekilde ayarlayabilir.

Çeviricide şuan bir çok codec yüklü durumda ama yetmediği durumlarda talebe bağlı olarak artırılabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5