İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fontlar.com u nasıl değerlendirebilirim?

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam

Arkadaşlar fontlar.com domaini bende bu domaini nasıl değerlendirebilirim? Fikirlerinizden faydalanmak isterim.

Teşekkürler.

M

mavidusler

Misafir
Kaliteli, sürekli güncellenen bir font sitesi. Kısa zamanda iyi backlink alacağını tahmin ediyorum. Yüksek PR almaya aday bir proje olabilir. Bu konuda çok az ve yetersiz Türkçe kaynak var.

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadaşlar, hazır font konusu açılmışken bende birşey sorayım,
fontları siteye koyarken copyright larını belirtmek zorunda mıyız ? bir de mesela bazı font sitelerinde görüyorum, işte 5,6 bin tane fontu aynı anda download etmene para karşılığında izin veriyor. bu yasal mı ? yani bedava fontu parayla satarak hak sahiplerine para vermemek ?

M

mfk_1868

Misafir
onu servis olarak dusunebiliriz yani adam sana servis veriyor kısa yoldan buna karsıda para istiyor bence bir sakıncası yok.

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kaldı ki adam toplayıp derlemiş, site kurmuş, yüksek miktarda yer ve trafik kullanıyor.

KaplumBaga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fontlar.com degilde
fonts.com olsaydi acaip para ederdi
cünki Türkiyede font nedir bilen kisi cok az yada gerek duyulmayan bir konu diyebiliriz

bi bakim dedim mesaji göndermeden fonts.com PR8 ama tasarim berbat
LOL

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
KaplumBaga' Alıntı:
fontlar.com degilde
cünki Türkiyede font nedir bilen kisi cok az yada gerek duyulmayan bir konu diyebiliriz

LOL
Turkiyede sandigindan cok fazla grafiker var. Font nedir cok iyi biliyorlar. Guzel bir alt yapi olursa, maviduslerin dedigi gibi hem backlink alir, hemde kaliteli hite sahip bir site olur.

Kaliteli cizgiye yabanci dilde eklenirse, uzun vadede parasal kazancinida artirir.

F

fenerli

Misafir
KaplumBaga' Alıntı:
fontlar.com degilde

LOL

eminol laf olsun,zıtlık olsun diye konuşanlardan çok çok az

C

chemeng

Misafir
KaplumBaga' Alıntı:
fontlar.com degilde

LOL

türkiye'de font nedir diye bilen kişi sayısı senin sayamayacağından fazla emin ol. haa bir de fonts.com olsaydı demişsin çok güldüm valla...

bu tür bir proje gerçekten çok tutabilir. çünkü piyasada gerçekten ihtiyaç var. hiç durmadan bence başla bu projeye. ayrıca bir tavsiye siteyi sade ve hızlı açılan bir tasarım yapmalısın. yabancı font siteleri genelde böyledir. çünkü amaç görsellik görmek değil hızlı bir şekilde font incelemek ve indirmek. tabii ki fontları ön izlemeli yaparak adının baş harfine göre kategorilendirmen çok daha iyi olacaktır. bunun yanı sıra arkadaşların dediği gibi toplu indirme için paypal kabul edebilirsin. bence hoş olur :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5