İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

forex başlığı açılsın.

osmanoktay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forumda forexle ilgilenen veya yeni ilgilenmeye başlamış var. forumda hyiple forex ayrı başlıklarda olursa daha faydalı olur düşüncesindeyim.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Forex nedir basitce anlatirmisin, ona gore karar verelim.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
O kısım sadece hyip ile ilgili değil; "yatırım danışmanlığı, hyip" adını taşıyor forum. forexde yatırım olduğu için ayrı açılmasına gerek yoktur bence.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Baslikta, Hyip yanina forex koydum.
Yatirim danismanligi bolumunu kullanabilirsiniz.

C

chemeng

Misafir
iyinetadmin' Alıntı:
Baslikta, Hyip yanina forex koydum.
Yatirim danismanligi bolumunu kullanabilirsiniz.

doğru forex de yatırım türü ama çok farklı başkalarına para yatırıp ne zaman kaçacaklar diye gözünü ekrandan ayırmama gibi bir durum söz konusu değil.

bir tür borsa gibi. a kağıdı alıyorsun yükselince satıyorsun. yada yüksek iken satış yapıyorsun düşünce alıyorsun. yani tamamamen yasal. ayrıca karlı :D

bence de ayrı bir başlık olabilir burda tartışabilir birbirimize yardım edebilir ve önerilerde bulunabiliriz.

F

Flasci

Misafir
Forex gerçekten bilgi isteyen bir yatırım çeşidi,uluslarası borsa denebilir ve işi iyice bilmeden Forex'e atılmak qumardan öte birşeydir...

S

Senbul

Misafir
Kişisel görüşüm Hyip ve forex konularının bu foruma uygun olmadığıdır.

U

umurcan

Misafir
Senbul' Alıntı:
bende sana katılabilirim çünkü sitenin sloganı webmater kaynakları olarak geçiyor :)

F

fenerli

Misafir
ben de senbul ve umurcan a katılıyorum bu forum finansal bir konunun forumu değil, ben de "Domain " konusunda bir başlık açılmasını istiyorum, mümkünse diğer başlık altındaki domain mesajlarınında bu başlık altına taşınabilir. "Domain " başlığında nereden domain alınır, com.tr domain soruları, parking soruları ve domain al sat konuları, dns soruları, domain transfer soruları gibi konular bir araya toplanmış olur, admine bir öneri.

F

Flasci

Misafir
Senbul' Alıntı:
Size katılmıyorum o zaman Gmail'de direk webmasterlere hitap etmiyor,onuda kaldırmamız gerekir..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5