İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forex Bedava Sinya Siteleri

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne gerçeklik payı ya...
onlar sadece tahmin, bazen kazanırsın bazen kaybedersin

R

reklamsitesi.be

Misafir
bunların ne işe yaradığını anlatabilir misiniz?

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
deathpan1' Alıntı:
ne gerçeklik payı ya...
onlar sadece tahmin, bazen kazanırsın bazen kaybedersin

walla 30 günde kazandığın parayı stop loss point kullanmazsan 1 2 saatte de yersin. ama sonuçta bunlar amatör insanlar değil büyük ihtimal tutturuyolar. ben ufak çaplı 25 $ la başladım 120 $ oldu 1.5 ayda... ama sinyaller bana hep abuk sabuk zamanlarda geliyo çoğunlukla uyuyo oluyorum :) 1.5 ayda 8 kere yakalayıp alım satım yapabildim... bi uyanık olup yakalasam veya dışarda olmasam bişeyler kazanıcaz ama daha nasip olmadı

mzk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklamsitesi.be' Alıntı:
bunların ne işe yaradığını anlatabilir misiniz?

bunlar forex te parite alıp satman için emir veriyor al-sat şeklinde genelde tutar ama bazen tersliklerde olabilir bu yüzden stop-loss önemli

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sert cıkmana gerek yok verdiğin sitelerin tturma oranları nasıl diyorum

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
djkickass' Alıntı:
sert cıkmana gerek yok verdiğin sitelerin tturma oranları nasıl diyorum
soyle dusun bu sinyallerin hepsi tutuyor olsa o adamlar hala neden sinyal isleri ile ugrasiyorlar ( simdiye cokdan koseyi donmus olurlardi)
yani kelin ilaci olsa ilk once kendi basina surer hikayesi
denemek icin ben 1 haftalik acmistim cok dengesiz sinyaller geldi 6 tane sinyal geldi ise 1 haftada asagi yukari hepsi fiyasko

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi diyorsunda sinyali aldığın yer önemli ücretsizlerde ben pek bi güven görmüyorum acıkcası denemedim hiç.

fakat ücretli siteler bu işi ciddi yapıyor 35$ x 10.000 üye desen aylık ciddi bi rakam ki 30-40 bin üyeye kadar solu var bu kadar para içeri giriyorsa bu işi ciddi yapıyorlar

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla ben tradefx kullandım benim yetiştiklerimin hepsi kazandırdı bana. zaten bu bi ortalama meselesi. ben mutlaka stop loss point kullanıyorum mesela. 4 gün kazandırırlar 3 gün kaybettirirler ama sonuçta kar ettirirler gibi geliyo bana. veya söylediğim gibi ben hep kazandıranlara rasladım bilmiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5