İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

forex birkaç soru

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
forexle uğraşabileceğimiz güvenilir bi türkçe site varmı
varsa bunlar sanal kartla şlem yapıyolarmı
yoksa yabancı bi site varmı sanal kartla işlem yapan yani benim istediğim şöyle güvenilir paypalla felan uğraşmıyacağım parayı hemen cekip hemende para yatırabileceğim bi yer biliyorsanız çok makbule geçer ,teşekkürümü alır yanına bi +rep kazanırsınız.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Turkiye'den hedefonline.com var. Kartla islem yapabilirsin, zaten PayPal ile forex islemi yapmak yasak.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
+rep ,demin baktığımda hedefonline ın sitesi açılmadı ama sen söyledin bidaha girdim açıldı.Peki marketiva gibi şirketler nasıl para transferi yapıyo paypal yoksa

mzk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
e-gold ile marketivaya para transferi yapılıyor yada banka havalesi ile

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
geri alımlarda nasıl bi yol izleniyor kazandığımız parayı nasıl veriyolar
bide yeni öğrenenleri msn topluluğunuza alıyomusunuz

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Neyle yatirdiysan o yolla geri alirsin marketivada, donusum yok.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
sanal kart kabul ediyolarmı bide kimliğimi taratıp yollamamı istiyolarmı marketivada

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Evet kimlik + telefon/elektrik/su faturasi.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
sanal kart kobul ediyolar yani çok soru sordum ama sonradan madur olmak isteiyorum ilginiz için gerçekten teşekkürler

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
O standart bir teknoloji degil, yani sanal kart kabul ediyoruz ya da etmiyoruz diye birsey olsun. Kredi karti kabul edilen yerlerde, sanal kartta gecer, tabi bankanin farkli bir proseduru yoksa. Marketiva'da kredi karti gecmez, dolayisiyla sanal kartta. Zaten bir cok kredi karti odeme aracisi da forex gibi endustrilere hizmet vermez. Ozel hesaplar ile ancak yapilabilir.

Hedefonline'da var diye biliyorum. Yurtdisinda da baska buyuk oynaticilarda da vardir ama Marketiva'da yok.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
hedef online 250+ para istiyomuş ilk açılışta benimde okadar para yatırmaya niyetim yok açıkcası.Böyle kart kabul eden büyük şirket bilen varmı

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum marketiva yı biraz dene bir miktar e gold la. işi iyice öğren sana uyarsa türk bir şirketle devam edersin...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
teşekkürlerimi verdim:) yavaş yavaş girecez bu işe artık

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5