İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

forex dinen harammıdır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Derecho

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Biz forexi konuşuyor Derecho nereye gidiyor senin aklın.Borsa nerden çıktı.

Ayet mi gördük ,hani nerde konuyla ilgili ayet verdinde.

Ayeti kim yorumluyor Derecho insan yorumlamıyormu.Yoksa sen kendi zekanla anlamıyormusun ayetleri.İlla birimi açıklaması gerekiyor.

Bak 100 yıl geri git.Fes dinin gerekliliğidir diyen cami hocasımı istersin.Savaşa katılanlar kafir diyenmi.Kendi beyninle anlamaya çalış başkalarının aklıyla değil.

Dinime küfreden müslüman olsa bari ,diye bir söz var bilirmisin.Bana cahil kalmış diyeceğine git bi düşün , öğren, akıl yürüt öyle gel.

Neyse uzatmıyorum madem haram alma ozaman döviz , altın .Söyle ailene haram onlar de almayın de :D

Allah aşkına senden rica ediyorum, yarın yakındaki bi cami hocasına da sorsana bunu. Ben izah edemiyorum belki o eder sana.. Hatta civarındaki bütün hocalara sor..
Hala ısrarcı olursan, sana söyleyebileceğim tek şey; ne halin varsa gör, Allah ıslah etsin..

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Hıı hıı.O da anneler altın alır onlar iş olarak yapmıyor ki yoeeaa diyecek :D

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Tamam ozaman anlaştık iş olarak yapmasınlar hobi olarak yapsınlar ozaman helal :D

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Ne oldu ailenemi sordun geldin altın alıyormusunuz diye.Ne bu küsmeler... :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5