İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forex hakkında yardıma ihtiyacım var. Onerılerınızı benımle paylasırsanız cok sevnrm

tulumbaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba forex'le yeni tanıştım. Daha önce yapmadığım için pek cesaret edemiyorum açıkçası. O yüzden yönlendirmeniz benim için önemli. Forex işine ilgi göstermemin sebebi işi yapan kişiyi işin başında görmemdi. Nasıl keyif aldığını, nasıl kafa patlattığını görünce ben de yapmak istedim. Tabi başta bilmiyordum birden fazla yerde yapıldığını. İşi yapan arkadaşıma sordum, adı İntegral Menkul Şikayet edeceğimi biliyorum ilerde ama başlama isteğim yine de azalmıyor. Sonuçta aracı maracı bi yere kadar galiba. Asıl işin sırrı rakamları doğru yorumlamak gibi. Bunu yapmak için aynı anda pek çok kaynaktan beslenmek gerekiyor. Bir diğer sorun da burada başlıyor. Herkes ayrı kafadan konuşuyor. Forex yorumlarına baktığımda ayrı anlayışlar, ayrı stratejiler görüyorum ve neye göre şekillendiklerine karar veremiyorum. Bakış açınızı sebepleriyle belirtirseniz bu yüzden çok sevinirim. Forex kullanıcıları ilk olarak neye odaklanmalı, neyi amaç edinmeli, daha iyi bir forex kullanıcısı olmak için neyi başarı saymalı gibi şeyleri bilmeliyim. Sonuç olarak forexe başladıktan sonra bu işten para kazanabilmem için müşterisine iyi davranan bir forex aracısına, iyi bir bilgi beslemesine ve doğru kullanıcı deneyimlerine ihtiyacım var. Beni yönlendirebilirseniz çok sevinirim.

kadircandemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forex sektöründe bence en iyi şirket GCM Forex'tir dostum, bilmedigin firmalar ile çalışma kesinlikle

nochi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forex işlemlerinde birden fazla strateji veya teknik kullanmak normaldir çünkü forex piyasasında sabit bişey yoktur herşey değişir. Odaklanmanız gereken ise doğru grafik yorumlamak doğru noktada pozisyon açıp doğru noktada kapatmak. Geçmiş verilerden yararlanmak, disiplinli olmak en ufak hırsa kapılırsanız para biter forex işlemleri son derece acımasızdır. Tamamen mantık ve yoruma dayalı işlem yapın başka bir faktörde ilgili paritelerin ülke ekonomilerini yakından takip ederek işlem yapmak çünkü grafik ekonomik göstergelere göre ayarlanıyor. Burada saymakla bitiremeyeceğim bir sürü faktör var hepsini toplayıp bir bütün oluşturarak işlem yapılırsa %90 lara varan oranlarda başarı sağlanır.

swartz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GCM Hedef gibi forex firmaları aracı firmalardır. Turkiyede aracısız forex yapan tek firma İntegral Menkul'dur.
Su anda zaten Turkiye'nin en buyuk forex sirketidir. (Kaynak SPK ve diger kaynaklar)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5