İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

forex içerik

trivela

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bloggerde ingilizce forex içerik kullansak sorun olurmu bir çok kişide denk geldimde onlar gayet güzel sorunsuz kullanıyor

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Evet bu soruya bende yanıt arıyorum. Bilgisi Olan Kullanan ve Deneyimli Olan Birileri Cevap Verirse Sevinirim..

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Neden sorun olsun ki ? Kullanabilirsiniz.

Şuana Kadar Takip Ettiğim Çoğu Forumda İnsanlar Konusu Forex Gibi Tıklama Başı Oranı Yüksek Olan Çoğu Sitenin Adsense ya da Blogger'dan Banlandığını Okudum O Yüzden Bende Cevap Arıyordum. Net Bir Açıklamanız Varsa Bizide Bilgilendirirseniz Sevinirim..

M6K

1
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Şuana Kadar Takip Ettiğim Çoğu Forumda İnsanlar Konusu Forex Gibi Tıklama Başı Oranı Yüksek Olan Çoğu Sitenin Adsense ya da Blogger'dan Banlandığını Okudum O Yüzden Bende Cevap Arıyordum. Net Bir Açıklamanız Varsa Bizide Bilgilendirirseniz Sevinirim..

Kural ihlali yapmadıktan sonra böyle birşey mümkün değildir. Örneğin; "Blogger tarzı hizmet veren sitede, forex'i tanıtıcı ve bilgilendirici yazılar yayınlayıp AdSense reklamlarınızı yerleştirirseniz problem yaratmayacaktır.

AdSense kurallarında sizin belirttiğiniz gibi bir madde bulunmamaktadır.

Saygılar

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Kural ihlali yapmadıktan sonra böyle birşey mümkün değildir. Örneğin; "Blogger tarzı hizmet veren sitede, forex'i tanıtıcı ve bilgilendirici yazılar yayınlayıp AdSense reklamlarınızı yerleştirirseniz problem yaratmayacaktır.

AdSense kurallarında sizin belirttiğiniz gibi bir madde bulunmamaktadır.

Saygılar

Kafamı Karıştıran En Büyük Sorulardan Birisiydi. İlginiz ve Yardımınız İçin Teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5