İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forex Nedir, Forex İle İnternetten Para Kazanmak

epikestim8816

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forexin ne olduğunu bilmeyenler, forex ile internetten para kazanma nasıl olur diyenler ve forex nedir diye soranlar için öncelikle forex kavramını açıklamakta fayda görüyorum.

Forex bütün borsa işlemlerini internet üzerinden çift yönlü olarak yapabildiğiniz bir platformdur. Bu platformda altın alım satım işlemleri, döviz alım satım işlemleri, hisse senedi alım satım işlemleri ve bunlar gibi bir çok borsa işlemini tek bir platform üzerinden yürütebileceğiniz muazzam bir mecradır ve çift yönlü gelir elde etmenizi sağlar sağlar ve bu özzeliiğide çok büyük bir avantajdır. Çift yönlü gelir nasıl oluyor diye merak edenlerde olabilir.

Çift yönlü gelir, borsadaki altın döviz kurları veya hisse değerlerinin sadece yükselmesinden değil düşmesindende para kazanmaktır. Yani yatırımlarınızın değeri ister yükselsin ister düşsün siz her iki yöndede kazanç sağlayabilirsiniz.

Üstelik ilk aşamada paranızı riske atmayın diye ÜCRETSİZ DEMO HESABI AÇARAK BU DEMO HESABINIZDAKİ 100.000 TL SANAL PARA VE PROFESYONEL YATIRIM DANIŞMANLIĞI HİZMETİ İLE RİSKSİZ İŞLEM YAPABİLİRSİNİZ.

KAYBEDECEĞİNİZ HİÇ BİRŞEY YOK ŞİMDİ SİZDE HEMEN BİR DEMO HESAP AÇIN VE 100.000 TL SANAL PARA VE SİZE ÖZEL PROFESYONEL YATIRIM UZMANI DANIŞMANINIZ İLE YATIRIM YAPARAK KAZANMAYA BAŞLAYIN

Alttaki linke tıkladığınızda açılan reklam sayfasında 5 saniye bekledikten sonra ekranın sağ üst köşesindeki Reklamı Geç butonuna tıklayarak forex hesap oluşturma sayfasına girebilirsiniz. HERKESE BOL KAZANÇLAR DİLERİM...

DEMO HESAP OLUŞTURMAK İÇİN TIKLAYIN...

***Forex ile internetten para kazanma yöntemleri tabiki sadece yatırım yapmaklada sınırlı değil. Benim gibi hem yatırım yaparak hemde forexin sunduğu diğer fırsatlardan yararlanarak para kazanmak isteyenler veya ben yatırımdan falan anlamam piyasaları bilmem diyenler içinde yatırım yapmadanda para kazandıran bir sistemde var o da Forex Ortaklık Sistemi. Yani birnevi satış ortaklığı-affiliate sistemdir. Bu sistemde yatırım yapmasanız dahi yatırım yapacak kişileri bu sistemle tanıştırarak onların yatırımlarından pay alabilir veya aynı kendiniz gibi alt üyeler oluşturarak onların kazançlarındanda komisyon kazanabilirsiniz. İster kendi we sitenizde ister forumlarda, bloglarda sosyal medyada vs. gibi bir çok alanda linklerinizi paylaşarak internetten para kazanmak gayet basit. Ve bu kazançlar sürekli olacağı için ve alt üyelerinizde aynı sizin gibi yeni insanlara ulaşmak için çalışacağından kazançlarınız katlamanın gücüyle çığ gibi büyür. ÖNEMLİ OLAN BİR YERDEN BAŞLAMAK VE BİRAZ EMEK SARFETMEKTİR...

Moderatör tarafında düzenlendi:

adnan_ta

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Vallaha ben forex piyasasının sizin anlattığınız kadar kolay işlem yapılan bir piyasa olduğunu düşünmüyorum. Yatırımcıların kesinlikle forex'in işleyişi hakkında yeterli bilgi sahibi olduktan sonra yatırım yapması gerekiyor. Yoksa piyasa içerisindeki kaldıraç oranı onları maffeder. Piyasa hakkında gerekli bilgileri bu siteden alabilir yatırımcı arkadaşlar
Unutulmamalı ki; bu işi öğrenmeden işlem yapmanın sonucu kesinlikle kayıptır.

merveoyunlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forex nedir, Forex Nasıl Oynanır

evet arkadaşlar bende bu paylaşım üzerine birkaç kelime kullanmak istiyorum. Çünkü reklama aldanıp zengin olma hırsına kapılan birisi olarak bilmenizi istediğim ufak tiyolarım var. Paylaşmak istedim sadece

spk onaylı bir forex firmasında işlem yapmalı ve eğitimi çok sıkı bir şekilde almalısınız. Bu piyasada çok para kaybedenler var, ben de para kaybettim. Eğitimimi tam olarak almadan yarım yamalak bilgi ile girdim bu işe.

Size önerim arkadaşlar, ben şu kadar kazandım bunu aldım, 1 tl iken 1000 tl yaptım diyenler olursa inanmayın lütfen. Gerçek bile olsa 100 kişiden 5 kişisi ancak yapabilir böyle kazançları. %5 geneli yansıtmaz. Reklamlarda ise sanki herkes böyle kazançları elde eder gibi gösteriyorlar. Yanlış bir reklam sizi iflas ettirebilir.

Eğitimleriniz sürerken önce sanal hesap açıp kendinizi denemelisiniz. Bu sayede risklerden ve benim gibi para kaybından kurtulursunuz. Elbette tamamen mi, hayır. Forex herşeyi ile kurtlar sofrası. Kurt olmadan ekmek yok bu piyasada.

100.000 dolarlık demo hesabını açıp kendinizi deneyiniz. Kendinizi hazır hissettiğinizde de gerçek hesap açabilirsiniz. En iyisi bu şekilde çalışmak.

Herkese bol kazançlar arkadaşlar.

Gcm forex firmasını öneriyorum arkadaşlar. Bu linkten demo hesabı açabilirsiniz:

Ansere

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forex işlemlerinde para yatırma ve para almayı artık banka hesaplarınızın dışında WebMoney ile de yapabiliyoruz. 7/24 ödeme yapabiliyoruz ve haftasonundan ya da gece olmasından dolayı kurlarda bir değişme yaşamıyoruz. Sayfalarını ziyaret edebilirsiniz ayrıca skype adreslerini de bildiriyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5