İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

forex piyasasına girin

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Positionstda status: Open/Closed var. Onlar ne işe yarıyor, ben hiç bir şey anlamadım bundan.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi güzelde burdaki parayi nasil aliyoz cek mi bankayami
bide kabul etmeleri icin bi kac belge gönderiyormuşuz ???

D

dnturkey

Misafir
hesp onayı için Sürücü Belgeni ve ve adresi gösteren bir fatura istiyor. Telefon faturası gibi.

Parayı E-Gold - Paypal ve Wire Transfer ile alabilme şansınız var.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Paypal ile yatirim yapan var mi? 1000 dolar paypal ile yollandiginda account dengesine 1000 dolar mi geciyor, yoksa paypal komisyonunu dusup 970 dolar mi geciyor?

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne biçim iş bu anlayamadım. çok karışık...
birçok işlem yaptım para daha 5 dolarda kaldı.. ne düşüş ne artış var

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
cengizzz' Alıntı:
ne biçim iş bu anlayamadım. çok karışık...
birçok işlem yaptım para daha 5 dolarda kaldı.. ne düşüş ne artış var

cengiz sen daha gerçek parayla oynamıyorsun , gerçek paraylşa oynamak için dsk ayarını live trade yapmalısın, nasıl oynanancağını ilk mesajlarımdan birinde yazdım

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Paypal yatirimlarinda komisyonu kesip hesaba aktariyor, aktarim islemi entegre ve aninda oluyor. dusuk meblalar icin %4 e denk gelen paypal kesimi cok birsey degil ama yuksek yatiranlar icin deneyimi aktarayim dedim.

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha önce buradan ödeme alan varmı? varsa - mutlaka sürücü belgesi fotokopisimi gondrmemiz gerkiyor- şartları açıklayabilirmi?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Nufus kimligi/ehliyet ile beraber bir de adresiniz icin fatura.

V

vamp2

Misafir
belli oldu bu marketiva allahın emri :) ama duzgun ogrenmeden paranızı yatırmayın derim mesela cok onemli kaybetme limitleri ayarlamaları ıvır zıvır bi ton sey var , bende bi girdim hayatımda bu kadar cabuk 5 doları 4 yaptıgımı hatırlamıyorum kolay gelsin

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bazen bir küçük pencere çıkıyor... Açık olanlar biranda closed oluyor ve kaybediyorum. Bunun sebebi nedir bilen varmı?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
100 dolar total balansin var diyelim. 50 dolarlik oynadin. Geriye cash olarak 50 dolarin kaliyor. Eger 50 dolar oynadigin profitte -50 olursa Cash'in kalmayacagi icin otomatik olarak close olur. Dolayisiyla yuksek dususlere karsi portfoyu uzun vadeli bekletebilmek icin cash (margin) elinde durmali biraz. 100 dolarin varsa maximum 20-30 dolar seviyesinde oyna tek oran oynuyorsan.

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kimlik ve adres için birer jpg gonderdim ... Şimdi onaymı bekliycem . Yine paypala ödeme yapamıyorum..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5