İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

forex piyasasında takılmanın kolay yolu

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
www.easy-forex.com adresinde kredi kartınızla 25 dolarlık hesap açıyorsunuz ve birşey download etmenize de gerek yok, her bir puanlık artış veya azalış 0,25 $ bir değere eşit oluyor, yani 25 dolar yatırdığınızda 100 puanlık bir artış size 25 dolar olarak geri dönecektir, trade-fxin 1 haftalık deneme süresi sinyalleri bu iş için oldukça iyi, ben deneme süremi bitirdim ve başka mail ve isimle yeni deneme süresi aldım, günlük 50 pips rahatlıkla kazanabilirsiniz yani 12.5 usd, hepinize kolay gelsin

NaturelGS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biri de forex'i biraz anlatsa..
demo oyunlarda hep deli gibi para kaybediyorum.

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rs635' Alıntı:
www.easy-forex.com adresinde kredi kartınızla 25 dolarlık hesap açıyorsunuz ve birşey download etmenize de gerek yok, her bir puanlık artış veya azalış 0,25 $ bir değere eşit oluyor, yani 25 dolar yatırdığınızda 100 puanlık bir artış size 25 dolar olarak geri dönecektir, trade-fxin 1 haftalık deneme süresi sinyalleri bu iş için oldukça iyi, ben deneme süremi bitirdim ve başka mail ve isimle yeni deneme süresi aldım, günlük 50 pips rahatlıkla kazanabilirsiniz yani 12.5 usd, hepinize kolay gelsin
trdae fxe başka mail adresi ve isimle girsek aynı tel numarasını kabul ediyor mu.bi de gerçekten baya kazandırıyormu?tşk

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
SL kullanip kullanmamak sana kalmis, bosta cash'in varsa kullanmazsin uzun vadede kazanirsin. Cok hizli hareket etmek istiyorsan SL kullanirsin.

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu program da şu dikkatimi çekti , sl kullanmadım ve oldukça para kaybetmiştim dün ama satmamakta da ısrarcı davrandım ve bugün 16 usd 24 usd oldu, ayrıca bu program sabah itibariyle 2 sinyal daha gonderdi bence biraz da kendiniz risk yapın sl fiyatlarını esnekleştirin

mzk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
deathpan1' Alıntı:
trdae fxe başka mail adresi ve isimle girsek aynı tel numarasını kabul ediyor mu.bi de gerçekten baya kazandırıyormu?tşk
pek zannetmem ama yinede denemek lazım evet iyi kazandırıyor bazende iyi kaybettiriyor dikkatli olmak lazım geçen gün marketivanın verdiği sanal para ile 2,000 dolar kazandım 10,000 dolardan :) anca toparladım bayağı kaybetmiştim en iyi her hafta bi hesap açmak çok iyi oluyor sinyaller genelde sabah saat 9-10 gibi geliyor bazende gün içinde geliyor

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en iyisi haftada bir hesap açmak mı? o nasıl oluyor ya? ne yararı var ki.Bu arada marketivayı kastedeiyorsun değil mi?

mzk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
deathpan1' Alıntı:
en iyisi haftada bir hesap açmak mı? o nasıl oluyor ya? ne yararı var ki.Bu arada marketivayı kastedeiyorsun değil mi?
http://www.tradewindowfx.com/ bu adres sana sinyalleri veriyor ama 1 haftalık bedava onun için her hafta yeniden üye olmak gerekiyor marketivaya değil onda istediğin kadar oyna. Sadece marketivadan işlem yapıyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi