İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

forex sinyal

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forumda arama yap. çeşitli sinyal firmaları var bu işle ilgili.
Ayrıca istek olursa forumda bizde kendi sinyallerimiz yayınlayabiliriz...

soundofvtec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de zaten sizinkileri sormuştum
forumda sinyal örnekleri gördüm bikaç tane

1 adet örnek sinyal ve açıklamasını yapabilir misiniz
yani sinyalde yazanlar ne anlama geliyor onu öğrenebilmek için

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
forumda arama yap. çeşitli sinyal firmaları var bu işle ilgili.
Ayrıca istek olursa forumda bizde kendi sinyallerimiz yayınlayabiliriz...

ben sen sinyal üretmek nasıl olur onu baylaşırsın diye bekliyorum bu işe girecez ama bi bilenden aslı nymiş öğrenmek lazım (şimdilik 20-30 dolarla oynuyom zevklide gözüküyo ama oyun oynuyom bala başka bişey yok:D)

soundofvtec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya tüh ben geçen cumartesi kapanmadan 10$ lık bişi almıştım
şimdi bakmayı unuttum kimbilir noldu ehe
neyse evde bakcam artık burdan bakamıyorum
merak ettim şimdi :)

mzk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gbp/usd de manyak dalgalanma oldu 10 $ yatırmıştım 110 puan kar etti 11 $ kar ettim :D ama yanlışlıkla sanalda oynamışım :)

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar sorularınızı cevaplayayım...
kendi sinyallerinizi metatrederle oluşturuyorsunuz. bunun içinde milyonlarca indikatör var. hepsi her zaman işe yaramıyor. zaten herzaman yarasa bize kadar düşmezdi :). bunları karlı duruma getirmek için yapmamız gerekenler var. bunlardan en önemlisi kar zarar dengesini iyi kurmak ve daha fazla kazanayım derken eldekinden olmamak. kar etmeyi bilmek kadar zarar etmeyi de bilmek ve acil durumlara karşı her zaman hazırlıklı olmak.
aynı durum için benzer özellikteki birkaç göstergeyi biden kullanmak. hepsinden aynı yönde sinyal alınca pozisyon açmak vs. vs.

şimdi size kendi kullandığım sinyallerden bahsedeyim. bu sinyalin eylül ayı performansı 800 pips civarındaydı. taabi bu herzaman böyle olmuyor. ama aylık ort. 250 pips getiriyor.
size tavsiyem kendinize benzer stratejiler oluşturun. hırslı olmayın. kaybetmeyi hazmetmeyi bilin. unutmayın ki forex yatırımcılarının %90 ı ilk 3 ay içinde batmaktadırlar. kendinizi her duruma hazırlayın

Fantaenergy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar sorularınızı cevaplayayım...
kendi sinyallerinizi metatrederle oluşturuyorsunuz. bunun içinde milyonlarca indikatör var. hepsi her zaman işe yaramıyor. zaten herzaman yarasa bize kadar düşmezdi :). bunları karlı duruma getirmek için yapmamız gerekenler var. bunlardan en önemlisi kar zarar dengesini iyi kurmak ve daha fazla kazanayım derken eldekinden olmamak. kar etmeyi bilmek kadar zarar etmeyi de bilmek ve acil durumlara karşı her zaman hazırlıklı olmak.
aynı durum için benzer özellikteki birkaç göstergeyi biden kullanmak. hepsinden aynı yönde sinyal alınca pozisyon açmak vs. vs.

şimdi size kendi kullandığım sinyallerden bahsedeyim. bu sinyalin eylül ayı performansı 800 pips civarındaydı. taabi bu herzaman böyle olmuyor. ama aylık ort. 250 pips getiriyor.
size tavsiyem kendinize benzer stratejiler oluşturun. hırslı olmayın. kaybetmeyi hazmetmeyi bilin. unutmayın ki forex yatırımcılarının %90 ı ilk 3 ay içinde batmaktadırlar. kendinizi her duruma hazırlayın

Kullandığınız indikatörleri ve ayarlarını rica edebilir miyim?

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
triggerlines + stoch 30 5 5
bu ikisi yeterli geliyor.

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet. garanti sonuç olması için bunlara kendiniz de bişeyler ekleyebilirsiniz....

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunlar indikatörlerdir. metatrader vb. programlarda çaılışırlar. forumda arama yapıp nasıl kullanıldıklarını görebilirsin...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5