İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

forex sinyal

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
evet forex ci arkdaşlar sinyal nasıl üretilir? Tecribelerinizi bizimle paylaşırsanız sevinirim

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla hocam 1.5 yıldır bu işin içindeyim yeni yeni öğrenmeye başladım şu sinyal üretme işini.
biraz yabancı forumlara takılın derim. trading system leri bi inceleyin. hepsi aşşağı yukarı aynıdır, yani mükemmeli bulamazsınız ama kendinize uygun bişeyler bulmaya çalışın. www.forexfactory.com baya iyidir. biraz takılın. Ayrıca isteyen irtibata geçebilir. bildiklerimizi paylaşırız....

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
peki bildiğiniz paralı kendini kanıtlamış siteler varmmı

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
https://winning-solution.com var. bi bakın derim. çok basit bi sistemleri var ama genelde işliyor. yani yeni başlayan bir fx ci için yeter diye düşünüyorum. ayrıca bunların sisteminin clone ları da .
çeşitli sitelerde mevcut. onlara da bakabilirsiniz. Pm atarsanız size buna benzer dökümanlar yollarım...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
https://winning-solution.com var. bi bakın derim. çok basit bi sistemleri var ama genelde işliyor. yani yeni başlayan bir fx ci için yeter diye düşünüyorum. ayrıca bunların sisteminin clone ları da .
çeşitli sitelerde mevcut. onlara da bakabilirsiniz. Pm atarsanız size buna benzer dökümanlar yollarım...

+rep ,Ayrıca dökümanları yollarsan çok sevinirim çünkü bala bi yere kadar:) öğrenmek istiyorum bazı şeyleri

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forex isinde olan var mı? sırf ingilizce iktisat okuduğum için bu ise girmek istiyorum :p alakası var mı tam arastırmadım ama olsun :p iktisat ve forex kelimeleri yakın :D

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benım nerede yasadıgım onemlı degıl ama forex turkıyede yasak degıl dostum ıyı arastır forex bır tıcaret bıcımıdır.Araştır eğer fprex turkiyede yasaksa senı alnından opecegim :D

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar forex dünyanın en büyük likit parasının döndüğü borsadır. hala insanlar bunu yasakpara - hyip gibi bişeyler zannediyor.
nasılki imkb de yatırım yapmak, bankadan fon, hisse senedi almak yasalsa bu da pek tabii yasaldır...

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar forex dünyanın en büyük likit parasının döndüğü borsadır. hala insanlar bunu yasakpara - hyip gibi bişeyler zannediyor.
nasılki imkb de yatırım yapmak, bankadan fon, hisse senedi almak yasalsa bu da pek tabii yasaldır...

Aradığım cevap buymuş.Bu arada ben bu işi yasakpara gibi görmüyorum.yasakpara sitelerinin kapanması da saçma geliyor bana, onlara yasak getirenler buna da rahat rahat yasak getirebilir.Bir yerde bazı ülkelerde yasal olmadığını okumuştum ondan sordum

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122

yaa ben pek msn e girmiyorum onun içde karşılaşamıyoruz elinizeddeki dökümanları rapit e atarsanız çok çok çok sevinirim

mzk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aradığım cevap buymuş.Bu arada ben bu işi yasakpara gibi görmüyorum.yasakpara sitelerinin kapanması da saçma geliyor bana, onlara yasak getirenler buna da rahat rahat yasak getirebilir.Bir yerde bazı ülkelerde yasal olmadığını okumuştum ondan sordum
tamamen yasal hatta bu konuda işlem yapan türk firması bile var www.triafx.com izmirde bir şirket

trader_77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamamen yasal hatta bu konuda işlem yapan türk firması bile var www.triafx.com izmirde bir şirket

Yanlış anlaşılma olmasın arkadaşlar Türkiye'de bulunan şirketler sadece aracı durumunda hiçbir sorumluluk onlara ait değil.Hesap yurt dışındaki kurumlardan açılmakta.Türkiyedeki bu tip şirketler ise İngilizce bilmeyenler için destek sağlamakta.

forex isinde olan var mı? sırf ingilizce iktisat okuduğum için bu ise girmek istiyorum :p alakası var mı tam arastırmadım ama olsun :p iktisat ve forex kelimeleri yakın :D

Sırf İktisat okuyorum diye bu piyasaya girmek oldukça riskli.Bende iktisat okurken 10 yıl önce borsaya girmiştim ilk işlemim hüsranla sonuçlanmıştı.Dikkat ederseniz prof olanlar bile bu piyasada para kazanamamakta.O kadar akademik kariyerleri olmasına rağmen.Öncelikle piyasaların mantığını anlamak gerekiyor.Ekonomi bilmenin büyük faydası olacaktır ancak alım satım zamanlamasını yapamazsanız bu piyasalarda silinirsiniz.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Şimdi marketivadan parasını alan varmı onu söylermisiniz... Ama 50-100 değil 2000 di 3000 di öyle rakamlar...

nochi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forex ve diğer para kazanma yöntemleriyle ilgili bilgi almak için bana mail gönderin ayda 5,000 dolar kazandıran sistemleri size anlatıcam :

[email protected]

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Vayy bee eskiler , yokluktan marketivayla falan uğraşırmışım :D Geçmişe yolculuk velet halimle karşılaşmam dı dı dımm:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5