İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

forex sinyallerini paylaşalım

mzk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rs635' Alıntı:
rs635 kardeşiniz kazandırdı , satın artık riske gerek yok 50 pips allah bereket versin yüzde 50 kazanç demek :)
çok sağol walla ii oldu böyle güzel sinyalleri bekliyoruz gerçi ben çıkış noktasını biraz yüksek yaptım 40 pips kazandım ama buda güzel

40pips1ol.jpg

I

Illumina

Misafir
Amerikan dolari bugun digerleri karsisinda cok hizli gerileme yasadi. Japon yeni karsisinda gecen haftalarin destek noktasinda, buradan bir U/J Long pozisyonu icin takip edilebilir. Buradan asagi kirmasi halinde fazla ellesilmemeli. Saat 3 de Amerika issizlik verileri aciklanacak gecen aya oranla cok fazla degisiklik beklenmiyor ancak piyasanin verecegi tepkiye gore trende katilmakta fayda var. Bu yuzden e/u g/u pozisyonlarinda da temkinli izleme yapilabilir. Su an acik pozisyonum yok. Fikirleri olan paylasirlarsa sevinirm.

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
marketiva ya giremiyorum.eklentideki gibi bir sinyal veriyor.nedenini bilen varmı?

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
deathpan1' Alıntı:
marketiva ya giremiyorum.eklentideki gibi bir sinyal veriyor.nedenini bilen varmı?
farklı bir ipile baglanmaya calısmıssın sanırım , bana da aynı sey olmuştu , güvenlik ayarı nedeniyle program kendini kilitliyor

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sinyal: biliyorum delice gelebilir ama durum bunu gösteriyor buy gbp sell usd , su an zaten cok yuksek ama daha da yukselmesi bekleniyor
1.7535 civari alım yapıp 1.7630 larda satabilirsiniz, bana biraz riskligeldi ama gorecegiz

mzk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
deathpan1' Alıntı:
hesabın askıya alınmış bilgisayarından başka hesapla girmeye çalıştın her halde belgelerini yollarsan açarlar hesabını. Ehliyet yada nufus cüzdanı ve bir fatura kredi kardı ekstresi su dolagal gaz faturasıda olabilir bunları tarat yükle support tan müşteri temsilcisine söle belgeleri yükledim diye 1 dk da açarlar hesabını. Aynısı benim başımada gelmişti

mzk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rs635' Alıntı:
sinyal: biliyorum delice gelebilir ama durum bunu gösteriyor buy gbp sell usd , su an zaten cok yuksek ama daha da yukselmesi bekleniyor
1.7535 civari alım yapıp 1.7630 larda satabilirsiniz, bana biraz riskligeldi ama gorecegiz

Bencede riskli gibi ama bakalım oynadık ufak bir şey 25-30 pips gelse yeter

I

Illumina

Misafir
Amerika'dan gelecek haberlere göre hareket etmekte yarar vardı ben G/U short actim 15:45 civari.

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bugune kadar kazanmis oldugum (+800 usd) tum parayi cuma gunu fazlasiyla kaybettim , hersey p.tesi gunu belli olcak eger gbp-usd biraz daha duserse (1.7422) tamamiyla iflas edip buyuk ihtimalle forexi birakcam, cunku geceleri uyuyamaz oldum, her gece ruyamda forex oranlarini goruyorum , hava durumu izlerken bile hava sicakligini gosteren degerler bana forexe bakiyormusum gibi hissettiiyor , bazen stresten kalbim agriyor ! cidden cok sakat ama kazanirken hersey cok guzel ! size tavsiyem ac gozlu olmayin kaybetmeye tahammul etceginiz kadar yatirin .

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya biri SL kullanmayın diyor biri kullan.bunu iyice bi tartışalım.sizce hangisi daha iyi.ve SL kullanmamak için toplam paramızın ne kadarın yatıralım %30 uygun mu mesela.
ben uzun zamandır 2 yöntemide deniyorum ama tam bi karara varamadım
sizce bizim gibi fazla aktif olmayan yeni başlayan kullanıcılar için hangisi uygun?

I

Illumina

Misafir
10K oynuyorsan stoploss yap, cunku cok farkli pozisyonlara yatirabilirsin ayrica 5-6 pip bile cok iyi kazanc getirir. Ama koyuyorsun 20 USD, -35 puana stop loss yaparsan gitti 6-7 dolarin, zaten toplam kapitalin 100, neye yaradi. Paranin boyutuna bakar. G/U anlamsiz dustu rs365, buyuk ihtimalle pazartesi yukari bakiyor. Eger dusme egilimine girerse bence biraz e-gold ile margin arttir beklemeye devam et, g/u dalgali bir kur baya, yen gibi gunlerce asagi ya da gunlerce yukari olmasi zor.

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayırdır arkadaşlar herkes battı mı? sinyaller kesildi.kimseden hiç ses...

C

chemeng

Misafir
rs635' Alıntı:
bugune kadar kazanmis oldugum (+800 usd) tum parayi cuma gunu fazlasiyla kaybettim , hersey p.tesi gunu belli olcak eger gbp-usd biraz daha duserse (1.7422) tamamiyla iflas edip buyuk ihtimalle forexi birakcam, cunku geceleri uyuyamaz oldum, her gece ruyamda forex oranlarini goruyorum , hava durumu izlerken bile hava sicakligini gosteren degerler bana forexe bakiyormusum gibi hissettiiyor , bazen stresten kalbim agriyor ! cidden cok sakat ama kazanirken hersey cok guzel ! size tavsiyem ac gozlu olmayin kaybetmeye tahammul etceginiz kadar yatirin .

geçmiş olsun üzüldüm...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5