İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forex Stratejileri

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cengizzz hocam marketivadan parayı withdraw ettin mi?
ettiysen ne kadar ettin ve sorun çıktı mı? aydınlatırsan bizleri seviniriz. çünkü herkesin kafasında marketivayla ilgili soru işaretleri var

Ettim tabiki. Marketivada hiçbir sorun çıkmayacağı kesindir. Kimsenin soru işareti olmasın.:) 4 ay önce 50 usd yaıtrmıştım e gold ile, 800 - 900 usd kadar çektim birşey fazla değil yani. Ama e gold ile yatırdıgım için e golda ödediler. Neyle yatırırsan onunla alıyorsun.
Support var chat kısmında sorun çıkarsa o adamla görüşün.

Fantaenergy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allaha şükür marketivadan para çekme konusunda problem yaşanmıyor :D

fxtrader

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Strateji Şart :)

İşlem yapmada ilk kural sanırım belli bir stratejimizin olmasi. Strateji olmadan duygularimizin ve mantigimizin karşısında durmamiz imkansiz sanirim :) En azından benim için durum boyle. Herkes kendi stratejisini veya kurallarını oluşturmalı. Kendi stratejinizi oluştmakta zorluk çekiyorsaniz paket programlar vs kullanabilirsiniz. Hiç bir program para sayma makinesi almanizi garanti edemez ama en azindan sizinde birikiminizle taksit taksit para sayma makinesi alabilirsiniz :)
Zaman zaman yararlandığım meta trader vs'ye monte edilebilen stratejilerin olduğu bir site linki
http://www.buyserver.net/the-best-forex-trading-software.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5