İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

forex yasakmı googlede

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sıtemıze forex icerik koydugumuzda forex reklamları cıkıyor ve tıklamalara daha cok para verılıyor bu yasakmı acaba?

D

doLob

Misafir
arkadasin yapmak istedigi sanirim turk ziyaretciyi bu tur bi sayfaya yonlendirmek..

C

Cobra

Misafir
Sayfanın içeriği forex ise yasak değil ama ziyaretçi portföyun türk ise yani reklamalara türkler tıklarsa şutlarlar..

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
forex le ilgili tonlarca site olduğundan forex sitesi yapsan bile forex odaklı ziyaretçi çekemeyeceğine göre forex olayını unut,
en sakat içerikler arasında forex, car hire, mesothelioma vs geliyor, hatta hiç birisi şüpheli içerik konusunda forex kadar ünlü değil

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ZIPPKIN' Alıntı:
forex le ilgili tonlarca site olduğundan forex sitesi yapsan bile forex odaklı ziyaretçi çekemeyeceğine göre forex olayını unut,
en sakat içerikler arasında forex, car hire, mesothelioma vs geliyor, hatta hiç birisi şüpheli içerik konusunda forex kadar ünlü değil

Tonla mp3 sitesi var.İşini iyi yapan hit'i kapıyor : )

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cınaroğlu' Alıntı:
sıtemıze forex icerik koydugumuzda forex reklamları cıkıyor ve tıklamalara daha cok para verılıyor bu yasakmı acaba?
Siten forex ile ilgili değilse, heleki ingilizce hiç değilse, yasak. Çünkü AdSense içeriğe göre reklam çıkartır. Senin sitende normalde çıkmıyorsa ve sen bunu suni yollarla sağlıyorsan; forex değil, yeşilkart reklamı bile yasak.

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben siteme forexle ilgili yazılar ingilizce olarak forex nedir gibi yazılar koydum ve tıklayanlarda turk zıyaretcıler nıye yasak oluyor o zaman?

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cobra' Alıntı:
10 taneyi geçmez türk mp3 sitesi sayısı :) Tonla derken kaç taneyi kast ediyorsun?

En kapsamlı sitede bulamadığın mp3'ü, kıytırık x sitesinde bulabilirsin..
Hadi en kötüsü p2p forumları, programları var.mp3 sitelerinden kat kat kapsamlı yani.
Herneyse..Forex sitesi açıp da hit alamıyorum diyen kişinin siteyi forex içerikli yaptığından şüphe duyarım açıkçası : )

İyi çalışmalar..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cınaroğlu' Alıntı:
ben siteme forexle ilgili yazılar ingilizce olarak forex nedir gibi yazılar koydum ve tıklayanlarda turk zıyaretcıler nıye yasak oluyor o zaman?
Çünkü, aslında sen forex ten anlamıyorsun. Forex in sadece çok kazandıran bir kelime olduğunu biliyorsun. Bu yüzden ekledin bu yazıları. Sadece para kazanmak için içerik eklemek yasak..

bleem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
örneğin ben ve arkadaşım forex (google değil parite :D) ile uğraşmaya başlayalı çok olmuyor ve Türkiyede bu konu hakkında bilgi veren site az. (hatta yok - olanlar aracı kurumlar) bizde baştan yaşadığımız tecrübeleri ve bildiklerimizle ile ilgili bir site acacağız. Ama forex durumunu o hale getirdiler ki var olan google adsense hesabımdan asla oraya reklam koymam. Başkada reklam koymam: Çünkü komple hepsi hile sanılıyor... Anca tutturcan adam gibi işlemeye başlayacak sitede belki.

P

PatlakLastik

Misafir
arkadaşlar benim sitemde forex reklamı çıkıyor, car rent falan da var.
car rent çıkması oldukça normal ama ne içerikte nede keylerde forex ile ilgili tek kelime bile yok.

şimdi diyelimki ben bu sizin bahsettiğiniz olayı bilmiyodum, ve bunu bana google da demedi bende sitede devamlı hangi reklamlar çıkıyo diye kontrol edememki.
bu durumda sitede çıkan forex reklamına bir türk ziyaretçi gelip tıkjlayabilir , kazara yada bilerek.

peki bu durumda beni atacaklarmı?

not:farzederek falan konuşmuyorum, dün sitemde forex reklamı gördüm.

bleem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sizin yönlendirmeniz yapılmadığı halde çıkan reklamlar başınıza dert açmaz. keyworldlar ile reklam içeriğini etkilerseniz sorun var...

senin için bi problem yoktur

O

oXo

Misafir
yabanci bir reklama turkun tiklamasi yasak degil. Sadece para kazanmak amacli yapilmis siteler yasak. ( ICERIK yasak. )

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oXo' Alıntı:
yabanci bir reklama turkun tiklamasi yasak degil. Sadece para kazanmak amacli yapilmis siteler yasak. ( ICERIK yasak. )

Sen içeriği neden yapıyorsun peki ?
Ya da yaptığın içeriğe neden gugıl amcanın reklamını koyuyorsun ? Süs olsun diye mi.. :)
Senin içeriğin edebiyatla ilgilidir, sen çıkartırsın hosting reklamı, adamlara tıklatırsın.İşte bu yasaktır..

bleem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkler ingilizce bilmez diye bir kaide olmadıgına göre yok öyle birşey türklerin tıklaması yasak die.

Ancak sitenin istatistiklerinde %90 gibi bi oran varsa sürekli yabancı reklam ve sürekli türk klik warsa o zmn incelemeye alınırsın. ve eger bir oynama varsa siteni ya robot tespit eder yada google calısanı.

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanada banada saçma gelsede google bu atar işte, fazlada karışmamak lazım. yok ben yapıcam yasak olamaz diyen varsa denesin, görsün. :D

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim sitemde, forex'in f harfi geçmediği halde, forex reklamları çıkıyor. bu reklamlara tıklama halinde atılabilir miyim?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5