İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forex zaman aralıkları ve göstergeler

Fantaenergy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nette bir süredir araştırma yapıyorum ama kimi 15 min kimi 1hr kimi 4hr zaman aralığı kullanıyorum diyor forex için.Herkezin stratejisi farklı.Forex ile ilgilenen arkadaşlar sizin kullandığınız zaman aralıkları ve göstergeler nelerdir?

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok çetrefilli soru olmuş be usta... :) ben kar varsa direk bitiriyorum işlemi... fazlasında gözüm olmuyo...

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ya bu forex nasıl oluyo ben sanalında sürekli para kaybediyorum?

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla bizimde kazandığımız bi 100 $ işte... öyle zevk için oynuyorum ben... yoksa qumardan beter illet... ilk başladığım zaman 6 saat takip etmiştim ekranı aralıksız :) nem gelen sinyallere bakıyorum ne derlerse yapıyorum walla...

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben 15 dk lık aralıkta parabolik sar indikatörüyle çalışıyorum...

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
deathpan1' Alıntı:
ben 15 dk lık aralıkta parabolik sar indikatörüyle çalışıyorum...

k.üfür mü ediyosun o neymiş öyle :) bu tip şeylere bi faha cevap vermeyim bari :S

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
deathpan1' Alıntı:
ne küfürü ya
fikrimizi paylaştık ....

şaka yapmıştım yanlış anlamışsın heralde... kusura bakma... anlamadığım için öyle bişey yazmıştım...

Uranus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben burada okuduklarımdan sonra fx ile ilgilenmeye başladım.
Forex'de bir iş, ve her iş gibi vakit ayırmak gerekiyor. 25.000$ lık bir deneme hasabından günde ortalama 2000-3000$ dolar kolayca kazanılıyor.Ama,
Evet işin birde "Ama" sı var tabii. Sorun Fx'de para kazanmak değil, güvenilir bir aracı kurum bulmakta. Hadi gönder benim 3000$ dolarımı dediğinizde para hemen hesabınıza yatmalı.. Yoksa işin sonu banker kastelli gibi olur.
Deneme hesabım hedefonline' da idi. Bu hafta bir mini gerçek hesap açtırdım. Bu firma hakkında olumlu olumsuz izlenimlerimi sizlerle paylaşırım.

mzk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hedefonline hakkında fazla bir bilgim yok ama genelde iyi bir şirket diye duydum eger güvenli yer istiyorsan www.saxobank.com u önerebilirim
www.easy-forex.com da güvenilirdir yada www.marketiva.com'da bakabilirsin ama marketivanın güveniliriği hakkında pek bilgim yok

Fantaenergy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İşin en önemli kısmı aracı kurumu seçmek çok doğru söylemişsiniz.Ben de hedefonline ı düşündüm.Türkiyede olması bir avantaj.Saxobank gayet başarılı bir firma görüldüğü kadarıyla.Saxobank Danimarka firması duyduğuma göre danimarka yasaları forex konusunda daha titizmiş(sadece duyduğum kadarı ile).Aracı kurum seçerken yeterlilik belgesi (NFA,CFTC..)var bunlara sahip olup olmadıkları önemli.O zaman param gelir mi diye düşünmezsiniz en azından.Marketiva, 250 500 dolar ile başlayıp paranızı standart hesap açabilecek duruma getirmek için kullanılabilir.Marketiva güvenilir değil demiyorum.Forumlarda paraları ödedikleri gayet açık bir şekilde görülüyor ama yine de içinde şüphe olanlar için böyle bir yöntem izlenebilinir.Ortalama bir standart hesap 2500-5000 USD civarı, bu miktara gelene kadar da kimse zaten şu 2500 doları alayım kaçayım demez.

Bu linkten bazı aracı kurumları inceleyebilirsiniz

http://www.fxstreet.com/nou/brokers/senseframestaula.asp

Marketiva konusunu talkgold'dan da takip edebilirsiniz.

Uranus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Saxobank'ı kullanmayı bende düşünüyorum. Ama mini hesap limiti bildiğim kadarı ile 2.000$. Hedefonline'dan bu kadar para kazanır (ve tabi paramı alabilirsem) danimarka firmasını kesinlikle denemek niyetindeyim.

Uranus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu arada, kullandıkları arabirimden yola çıkarak, hedefonline'nın Gain Capital'ın bayisi olduğunu tahmin edebiliriz. (Çünkü java programları GC adına lisanslı). Gain capitalin sitesini ziyaret ettiğimde, bireysel kullanıcılara hizmet vermediklerini, kurumsal çalıştıklarını gördüm. Buda tahminimi güçlendirdi.

Fantaenergy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet hedefonline bence de diğer bir firma üzerinden gerçekleştiriyor.Mini hesaplarda şöyle bişi var.1:100.000 yerine 1:10.000 kaldıraç olayı.Anladığım kadarı ile bu 1 pips = 10 dolar yerine 1 dolar.250 doları kaybetmenizi biraz daha zorlaştırıyor bununla birlikte kazanmanızıda yavaşlatıyor.Ama küçük miktarla başlayıp doğru oynanırsa standart hesap açacak sermaye elde edilir.marketiva nın sanırım burda avantajı var.Burda ister 1 iste 1000 dolar olsun hepsinde 1:100.000 kaldıraç var.Yani risk artıyor ama iyi strateji ile kısa sürede başka firmalarda standart açılır.Bu arada java plartform da bazen takılmalar oluyor belki sadece bende oluyordur, marketiva gibi arabirimi olan yerler daha iyi olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5