İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

forexle ilgilenin...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Paypal kalkti artik sadece wire ve e-gold.

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
marketiva da kaldıraç olayı var mı varsa ne kadar? bilgisi olan paylaşırsa sevinirim

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.goforex.net/tradewindowfx3.htm den programı indiren arkadaşlara bi sorum olacak.sms de gönderiyorlar mı?ayrıca söyle bir sey buldum sitede geçmiş resoultlarla ilgili Jan 03 buy USDJPY 117.24 SL 116.85 -39
buradaki sl ne oluyor.bilen varsa açıklarsa sevinirim.

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SL: Stop Loss
Kaybını kontrol altına almak için kayıp limitini belirliyorsun.

mzk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dnturkey' Alıntı:
önce sürücü belgeni ve adına bir faturayı scanlayip adamlara göndermen gerekiyor. ondan sonra ertesi gün hesabın onaylanıyor. ve verified duruma geçiyorsun.

Eger müşteri temsilcisi ile görüşürsen en fazla 1-2 dk içinde hesabını onaylıyorlar.
müşteri temsilcisi ile konuşma şöyle belki yardımcı olur
17:03:13(ben)
my passport and address verification documents uploaded
widodo 17:03:28 (temsilci)
Please wait a moment and thank you for your patiences :)
17:04:17(temsilci)
widodo We have verified the documents uploaded. You can login by the platform now. Good Luck :)

yaklaşık 1 dk 4 sn

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya marketiva da belli bir margin varmı? varsa ne kadar?benim 9,99 dolar vardı -11 ponints te $-0.99 olduğu için hesap margin call account diye kapandı.bu ne demek oluyor?
benim bildiğim sadece paranın %1 ini bırakmak gerekiyor diye.sizce de bir terslik yok mu?
Yanıtlarsanız sevinirim.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Kaldirac 1:100 , %1 margin gereksinimi. 10 dolar'in varsa 4 dolar yatirdiginda kullandigin margin 4 dolar, 6 dolar nakit bekletiyorsun. Elindeki pozisyonun zarari 6 dolara ulastigi anda o pozisyon otomatik kapanir. Yani bu durumda 4 dolarlik pozisyonunun (-150 points) olmasi gerekli. Buraya ulastiginda -6 dolara ulasacaktir zararin ve elindeki nakit bunu karsilamaya yetmeyecegi icin bundan sonraki ilk puanda pozisyon kapanir ve hesabin 10 - 6 = 4 dolara duser. Genis dalgali paritelerde oynayabilmek icin (250-300 points) toplam paranizin %25'i filan oynamaniz gerekli ki uzun vadede kar etmeyi planlayabilesiniz.

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler. sizce hangisi daha mantıklı uzun vadede paranın %25 iyle oynamak mı yoksa kısa vadede %70 iyle falan oynamak mı. bi de ücretsiz sinyal veren başka şirketler biliyor musunuz?

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ben easy-forex adresinden oynuyorum ve 90 dolarımı 3 gün sonunda 215 dolar yaptım ,bunu da http://www.pig.com.au adresine borçluyum ücretsiz olarak son tüyoları alabilirsiniz!

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Borsa gibi gunde %10-20'lik sinirda hareket etmiyorlar zaten o yuzden bir gunde 300 pip asagi yukari yaptigi oluyor. Kaldirac cok yuksek oldugu icin kazanmasi da kaybetmesi kadar hizli ve kuvvetli olabilir, oyle destek/direnc/vade dinlemez savurur bir anda. Cok emin oldugun hareketlerde %50 marja kadar oynamani tavsiye edebilirim. Onun disinda daha dusuk.

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rs635' Alıntı:
ben easy-forex adresinden oynuyorum ve 90 dolarımı 3 gün sonunda 215 dolar yaptım ,bunu da http://www.pig.com.au adresine borçluyum ücretsiz olarak son tüyoları alabilirsiniz!
bu sitede ücretsiz bölümü bulamadım.ayrıca sinyaller sadece gönderildiği anda mı geçerli yoksa gün içinde herhangi bir zamanda mı? ve 2. bir sinyal geldiğinde ilkini kapatıp ikinci işlemi mi yapmak gerekiyor?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5