İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forex'ten otomatik para kazanmak. "ödeme kanıtlı"

nochi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Siz de forex dünyasına adım atmak istiyorsanız ama hiç bir şey bilmiyorum, yada biliyorum ama kazanamıyorum diyorsanız, işte size çözüm.

Bu linkten forex robotunu indirip kurun robot sizin için 5/24 para kazansın detaylı bir şekilde nasıl kurulacağı
yazıyor en fazla 10 dakikanızı alır kurmak çok basittir : http://turbobit.net/pm7jhrl4gz5m/Forex_robot.rar.html

:ehule Kolay gelsin :alkış:

Kanıt için şu hareketleri inceleyin :

Ekli dosyayı görüntüle 3403

KmlKYHN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba daha detaylı bilgi verirmisiniz ? kaç para ile başlamamız gerekiyor gibi

nochi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uyanık arkadaşımız expert advisor satmanın başka bir yolunu bulmuş yanlız hesap patlatmayan expert henüz bulunamamıştır. sakın bulaşmayın
Bu işin expert advisorla alakası yoktur sonuçta robot kullanılıyor ama %100 yapay zeka ile değil orada farklı bir teknik var. Yorumunuz yanlış.

caylakoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dün boş işlerle uğraşmayın diye başlık açan arkadaş değil misin sen :D

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Daha önce bu konuya baktığımda yakalayamamışım.
Şimdi ilk mesajda arkadaşın sitesine girdim ve sitesinde GÖYYYYYA ödeme kanıtı diye koyduğu resime baktım .

forex%2Bkan%25C4%25B1t2.jpg

Kanıt koymuş arkadaş ama forex kanıt1 - Paint uygulaması açık altta ! :deli:deli:deli

nochi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O paint programı sadece linkleri ve site isimlerini gizlemek için kullanıldı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi