İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

form tasarımı

A

Anonymous

Misafir
arkadaşlar yaptığım bir uygulamada mdi child formun caption kısmını yok etmem lazım ama başaramıyorum border style özelliğini önermeyi çünkü denedim olmuyo

A

Anonymous

Misafir
ya lütfen yukarıdaki soruyu acil olarak cevaplayın eminim cok basit bir şeydir yani uzun uzun yazmayı gerektiren bişey değil

A

Anonymous

Misafir
Form.oncreate

senin işini ancak bu event aksiyonu görür. eğer bir örnek istersen delphi/help/example alt dizini içinde scramblebitmap var. Form.Style mutlaka none olacak ve oncreate içinde bahsettiğim örnek üzerinde uygulama ve oynamalar yaparak Form.Caption bölümünü off edebilirsin..
ben mdichild formlar için böyle bir uğraşı içinde olmadım. Ama yapılacağını tahmin ediyorum..

Senin style ile olmadığı kanaatine güvenerek ve bu alternatifi atlayıp bahsettiğim yöntemde bir uygulamalı olarak deneyip örnek vermek isterdim. Ama şu sıralar hayli yoğunum. Ürün kullanım kitapları hazırlıyorum..Çok sıkıcı bir iş..ve sıkıldıkca forum içinde buluyorum kendimi..

Kolay gelsin. Saygılarımla.

QuickPink

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5