İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Form to PDF

durmus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba;

Joomlada forma girilecek verileri bi derneğin şablonuna göre pdf'ye çevirmek istiyorum joomla versiyonum 1.5 yardımcı olabilirseniz sevinirim kolay gelsin.

myguitar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bildiğim kadarıyla joomla otomatik olarak dönüştürüyor pdf ikonuna tıklayınca.

durmus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
myguitar teşekkür ederim ama sender ricam www.temsiad.org/tr adresinden üyelik formuna bakabilirmisin? bildiğim kadarıyla joomladaki sadece yazı olarak yapıyor. birde formları nasıl oluşturacağım?

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
joomla üyelik forumunu herhangi bir bileşen veya başka bir eklentiyle PDF çeviremezsiniz, ancak bunun için yeni bir eklenti yazdırabilirsiniz, pek yazan çıkacağını sanmıyorum ama bi şansınızı deneyin + joomlanın standart üyelik formuna herhangi bir eklemede bulunamazsınız, ama 3 parti üyelik sistemi bileşenleri mevcut, community builder var bu işi profesyonel şekilde yapan bir bileşen. Bunu kullanabilirsiniz. Bu bileşeni kullandığınız zaman üyelik formu tamamen değişir ve istediğiniz eklemeleri - çıkarmaları yapabilirsiniz.

myguitar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Joomla'da forum oluşturmak için köprü kurman gerekiyor joomla sitelerinde gerekli bilgiyi bulabilirsin.

durmus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadaşlar söyleyecek birileri yokmu arıyorum bulamıyorum yaaa :(

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
ya arkadaşlar söyleyecek birileri yokmu arıyorum bulamıyorum yaaa :(

Arkadaşım tam olarak ne istediğini yazmaz isen bizlerde ne istediğini tam olarak tahmin edemediğimiz için boşa yazmış olmayalım diye mesaj yazmayız, şahsen ben boşa yazmamak için bu konuya cevap vermedim. Bu form u öncelikle niçin kullanacaksınız, siteye db ile bağlı olacaksa

http://extensions.joomla.org/component/option,com_mtree/task,listcats/cat_id,1828/Itemid,35/

adresinde bileşenler mevcut 1.5 native olanlardan bir tanesini deneyebilirsiniz. ben bundan önce facile forms kullandım gayet güzel bir bileşendi lakin joomla 1.5 desteği yok. Şayet diyorsanız ben sadece basit bir form istiyorum Databese ile bağlanmasına gerek yok sadece posta kutuma düşsün yeter. O zamanda google da php form mail diye arattığın zaman bir sürü sonuç çıkar sağlamlarından bir tanesini alıp sitene kurarsın, herhangi bir dizin altına, daha sonra joomlanın wrapper ( sarıcı ) diğer bir adıyla iframe özelliği ile çekerek menüden link verebilirsin.

Bu açıklamamda yeterli gelmedi ise derdini tam olarak yazarsın sabah geldiğim zaman bende yanıt vermeye çalışırım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi