İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

forum açıldı:)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
sonun da kavuştuk foruma umarım bidaha olmaz kapanma:)

Zagor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eksikliğini hissetirdi. Sebebi neydi bu sürecin?

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ddos buyuk ihtimal bazı kendini bilmezler saldırıyo işde boyle karşılığında ne elde ediyolarsa neyse şükü kavuşturana

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Harbi yaa giremeyince bi tuhaf hissediyorum kendimi...Bida olmaz insallah...Senden Ayri kalamiyoruz...Seni seviyoruz

bAdlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet kapanmış sandım üzüldüm be yahu

bi kaç gündür iyinete giremiyordum.
hepi topu iki webmaster sitesi var ikiside birden bire kapandı.
Neyse site açıldı herkese hayırlı olsun.
Gece gece üşenmedim açtım pc yi baktım iyinet yerindemi diye ;)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
10 olu 20 yaralı :D yaw ne zaayyatı olcak altı ustu saldırı olmuş :)

H

hengame

Misafir
şifre koruması olsa sitede güzel olur ben forumuma öğle koruma alıorum girerken şifre istese ddos programları şifre girme yok şifre giremeyince forum a giremez cpanelde klasöre şifre ekleme vardı bunungibi ör: www.sanaldarbe.com/forum hayırlı olsun bu arada

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Geçmiş olsun. paylaşım sitelerine saldırmanın mantıgını hale anlamış degilim burada insanlar bir biri ile alışveriş yapıyor gerek maddi gerek bilgi acısından ve 12 ay kapatamayacagınız aynı zamanda 2-3 günlük ayrılıgın bu tür paylaşım ortamını bir birbirine daha fazla baglamayacagını sanan arkadaşlar bence yanılgıdalar. saldırmayın lütfen saldırı hoş bişi degil.

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Saldıran kişilerde eminim ki buradan bilgiler alıp kendini geliştirmiştir. Bu tür birşeyi yapana ne denir bilmiyorum.. Ayrıca kaç kişi burada iş yapıyor insanların ekmeği ilede oynamak hoş değil.

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
şifre koruması olsa sitede güzel olur ben forumuma öğle koruma alıorum girerken şifre istese ddos programları şifre girme yok şifre giremeyince forum a giremez cpanelde klasöre şifre ekleme vardı bunungibi ör: www.sanaldarbe.com/forum hayırlı olsun bu arada

Boyle bır koruma olsa burası için guzel olur ne diyim.
umarız bırdaha olmaz.

K

Kerasus

Misafir
Böyle bir koruma yapıldığında arama motorlarıda sayfaları indexleyemeyecek ve yeni kullanıcılar forumu bulup üye olamayacak...

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet .Ben bu tip şeylerle uğraşamayacağım için gelecekte çokca uğraşıp kendi forumumu geliştirmeyi planlıyorum.Aslında içine google kodları ekleyip dağıtıp o işten para kazanacak olsam belki daha harika bir forum açığa çıkarabilirim.Ancak kodları dağılmaya başlayıp görününce aynı güvenlik sıkıntısı başgösterecektir.
Bence bu tip forumların güvenlik açığı aslında kodlarının biliniyor olması.Daha gelişmemiş kodlar bile çalışma mekanizması bilinmiyorken kıralamaz.(kolay kırılamaz :) )
saygılar..

asasmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şükür iyinet açıldı

bu kadar büyük bir site dosdan etkilenmemeli lütfen çözüm bulun

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Delinin biri kuyuya taş atmış. 50 kişi çıkartamamış.
Ne biliyosunuz saldırı olduğunu? belki teknik bir problemden dolayi kapandı forum?
iyinet'den herhangi bir açıklama geldimi şuana kadar ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5