İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forum Açtım Nasıl başlamalıyım

O

Orion

Misafir
hitini arttır sonra para gelir zaten, bir de sitenin içeriği nedir?

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yanlış yaparak başlıyorsun bu içerikle geleceğin yok...

riad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yanlış yaparak başlıyorsun bu içerikle geleceğin yok...

arkadaşa katılıyorum. genel forum yapıp kopyala yapıştırla değilde özgün içerikle doldurursan siteni zaten google bunu fark edip seni üst sıralara taşıyor ve ziyaretçi sayın artıyor bununla birliktede kazanç sağlamaya başlıyorsun ama bunun için pes etmemen lazım, bir iki günde olacak şey değil bu.

DomainturkNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikli olarak "hek, marez vb." içerikli forumun için inş. legal vbulletin kullanıyorsundur.
Çünkü ileride problem çıkartıcaktır. Para kazanma konusuna gelince, Google Adsense reklamları yayıncısı olarak başlayabilirsiniz. Daha sonra sitenizin durumuna göre farklı reklam kampanyaları oluşturabilirsin.

Not: (Farklı bir içerikte forum kurman daha fazla kazanç sağlayabilir.)

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Konu eskiymiş ama söyleyeceğim şu ki forum işi zor. Vbulletin kurup konu açtırmakla olmuyor malesef. Ayrıca reklamlara tıklama oranı bildiğim kadarıyla forumlarda düşük. Sabit süreli reklam almak belki kazandırabilir. Fakat öncesinde yoğun şekilde uğraş istiyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi