İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forum çerezlerinde sorun mu var? (Cookies)

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Merhaba,

Uzun süredir aklımda ancak şimdi yazma fırsatı bulabildim, forum çerezlerinde sorun mu var diye sormak istiyorum, çünkü nezaman foruma gelip kendi postalamış olduğum mesajlara baksam, cevap yazdığım konuya benden sonra cevap yazanlar olduğu halde posta ikonu sadece kırmızı yanıyor (normalinde kırmızı posta kutusu üzerinde ok işareti olmalı), benden sonra mesaj postalamamış gözüken konularda ise yine aynı ikon yanıyor, hal böyle olunca benden sonra mesaj yazılmamış nasılsa diye bakıp çıkıyorum forumdan. Bu bir çoğunuz için önemli bir sorun teşkil etmeyebilir, ancak benim genellikle çok az vaktim olduğundan internette bu zamanı iyi kullanmalıyım, onun için bu özellik benim açımdan çok önemli, forumdaki diğer arkadaşlarında dikkatini çektimi bugüne kadar bilmiyorum. Örnek bir resim aşağıda:

27290952bc2.jpg

Firefox 2.0.0.13 kullanıyorum.
Çerezleri ve geçmişi silip denediğimde yine aynı.
Diğer üyesi olduğum forumlarda bu sorun yok, herşey düzgün.
Diğer platformdaki forum versiyonlarıda aynı, 3.6.8.

İyi çalışmalar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5