İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forum çok sessiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
2 Gündür forum çok sessiz sizi bilmem ama ben sıkıldım bu sessizlikten neden kimse birşey yazmıyor :eek:

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Herkes tatilde heralde :D
Sadece 2 gündür değil uzun bir süredir böyle.Sabah geliyorum bakıyorum akşam ne yazdıysam aynısı.10-12 saatlik akşamdan sabaha kadar ne 1 konu açılmış nede 1 konuya yorum yapılmış.Forumda kuru kalabalıktan başka bişey yok zaten.

Artık forumda okuyacak 1 mesaj bulmak çölde su bulmakla eşdeğer hale geldi :D

Eskiden adsense kategorisinde dünya kadar bilgi paylaşılırdı.Şimdi bakıyorum adsense kategorisine çoğu zamanlar bazen 2-3 gün boyunca 1 tek mesaj bile yazılmıyor.Ben bari açıyım deyip bi konu açıyorum.Millet daha açtığım konudaki 1 satırı bile okumadan konu başlığına göre direk eleştiri yapıyor.Forum, ölü şehir gibi.Ne ticaret yapan var ne bilgi paylaşan var ne bi adam akıllı yorum yapan var.Millet artık soru bile sormuyor.

Bunun en büyük sebebide davetiyesiz üyelik.Foruma her elini kolunu sallayan girdi.Artık kimse 1 tek kelime bile yazmak için uğraşmıyor.Ama ben bir r10a bakıyorum.Orda konuları okunmuş say diyorum hemen sonra yeni konuları göster diyorum bakıyorum saniyeler içinde bi dünya mesaj yazılmış forumda.Bi konu açıyosun en fazla 5 dakika sonra o konu 4-5 sayfa uzamış oluyor.Konunun birine bi mesaj yazıyosun gönder dediğin anda bi bakıyosun senden saliseler önce 1-2 kişi daha mesaj göndermiş.Tabikide iyinet forumu r10 gibi olsun demiyorum ama forumda profesyonellik ve kalite düşmesin istiyorum.

Neyse.Zaten forumun yetkilileri bunların farkındalardır.Şimdilik burada kesiyorum.Aslında yazacak çok şey var ama kendimi yorupta daha fazla şeyler yazmak istemiyorum.Çünkü bişey yazınca kimse mesajı okumuyor aradan cımbızla bi kelime çekip hemen bu adamı nasıl eleştiririm, nasıl yapıcı değil yıkıcı olurum diye düşünüyor çoğunluk.

EK:Görüldüğü gibi bu konuya bile hala benden başka ne bakan var ne yorum yapan var.Demiyim demiyim diyorum kendini tutamıyorum.Bu konu şuan r10da açılsa 5 dakika geçmeden 7-8 sayfa mesaj yazılmış olurdu..

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Herkes tatilde heralde :D
Sadece 2 gündür değil uzun bir süredir böyle.Sabah geliyorum bakıyorum akşam ne yazdıysam aynısı.10-12 saatlik akşamdan sabaha kadar ne 1 konu açılmış nede 1 konuya yorum yapılmış.Forumda kuru kalabalıktan başka bişey yok zaten.

Artık forumda okuyacak 1 mesaj bulmak çölde su bulmakla eşdeğer hale geldi :D

Eskiden adsense kategorisinde dünya kadar bilgi paylaşılırdı.Şimdi bakıyorum adsense kategorisine çoğu zamanlar bazen 2-3 gün boyunca 1 tek mesaj bile yazılmıyor.Ben bari açıyım deyip bi konu açıyorum.Millet daha açtığım konudaki 1 satırı bile okumadan konu başlığına göre direk eleştiri yapıyor.Forum, ölü şehir gibi.Ne ticaret yapan var ne bilgi paylaşan var ne bi adam akıllı yorum yapan var.Millet artık soru bile sormuyor.

Bunun en büyük sebebide davetiyesiz üyelik.Foruma her elini kolunu sallayan girdi.Artık kimse 1 tek kelime bile yazmak için uğraşmıyor.Ama ben bir r10a bakıyorum.Orda konuları okunmuş say diyorum hemen sonra yeni konuları göster diyorum bakıyorum saniyeler içinde bi dünya mesaj yazılmış forumda.Bi konu açıyosun en fazla 5 dakika sonra o konu 4-5 sayfa uzamış oluyor.Konunun birine bi mesaj yazıyosun gönder dediğin anda bi bakıyosun senden saliseler önce 1-2 kişi daha mesaj göndermiş.Tabikide iyinet forumu r10 gibi olsun demiyorum ama forumda profesyonellik ve kalite düşmesin istiyorum.

Neyse.Zaten forumun yetkilileri bunların farkındalardır.Şimdilik burada kesiyorum.Aslında yazacak çok şey var ama kendimi yorupta daha fazla şeyler yazmak istemiyorum.Çünkü bişey yazınca kimse mesajı okumuyor aradan cımbızla bi kelime çekip hemen bu adamı nasıl eleştiririm, nasıl yapıcı değil yıkıcı olurum diye düşünüyor çoğunluk.

EK:Görüldüğü gibi bu konuya bile hala benden başka ne bakan var ne yorum yapan var.Demiyim demiyim diyorum kendini tutamıyorum.Bu konu şuan r10da açılsa 5 dakika geçmeden 7-8 sayfa mesaj yazılmış olurdu..

Kesinlikle katılıyorum. Ben de seninle aynı düşüncedeyim. r10 gibi biraz canlı olsun demek istiyorum bu seferde banlanma korkusu... Ve ban sebebi: O zaman git bu forumdan oraya takıl gibi birşey olacak. Kimse yanlış anlamasın r10 burdan daha iyi felan gibi eleştirilerim yok (gerçi hangisi daha iyi o da ayrı bir konu tartışılır ama) ama biraz sakin bir site ne zamandır. Bunlar yapıcı eleştiriler, sonra oklar ikimizin üzerine gelmesin de :)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
O zaman git bu forumdan oraya takıl gibi birşey olacak
Böyle olması forumun itibarını düşürmekten başka bir işe yaramaz.Bu forum üyelere açıksa üyelerin düşüncelerinede saygı duymalı.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu konuyu açtığına inanamadım önce ama sana msn de söylemiştim.Güncel konular yok gibi artık yaz ve sıcak oldugundan kişiler tatile ve ya tatil olmasa bile sıcak oldugundan evinde PC basında durmuyor, geziyor tozuyor, bir biz masa başında durmak zorunda kalanlar buradayız işte bizlerle yetin :)
Bu arada link değişimi bölümüde eskisi gibi değil.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Benimde varmış da davetiyem ondan sordum uzun zamandır girmiyorum..
IE7 de açılmıyor AteşFox dan giriyorum...

Bendek ie7de açılıyor.Sorun yok.Adresi adres çubuğuna yazıyosan ie7de giremezsin.Güvenlik nedeniyle site açılmıyor.Googleda arayıp gir sorun olmuyor.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bende direk sitedesinden girmeye çalıştıgımdan o siteye girmiyor
Google de adını yazıyorum alt safalarından giris yapabiliyorum o yüzden orayı hiç sevmiyorum :)

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
diğer sitede birşey yok boşverin burası daha iyi hiç yoktan şizofren insanlar yok

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Süper bi konuya değinilmiş. Konular açılmılıyor, hadi açıldı diyelim yorumlar sıfır.
Davetiyeli üyellik varken bu sorum daha iyiydi
Bu foruma davetiyeli üyelik yarıyor sanki :)

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
@ gokhans19 en doğru yaklaşımı yapmışsın.

R10.net farklı bir kulvar burası farklı bir kulvar, doğrudur burda durgunluk var ama illaki bu durgunlukta geçicektir :) Böyle olması çok kötü, birşeyler arıyorsun soruyorsun, cevap gelmeyince yada herhangi bir şekilde yorum yapılmayınca giresi gelmiyor insanın. Umarım kısa zamanda eski ivmesini yakalar iyinet.

iBiL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
R10 uganda webmaster forumu genelde bilgiden çok geyik, mizah, off topic konuları daha yaygın ve çoğu kişi birbirini tanıdığı için insan daha rahat oluyor.

İyinet daha çok bilgiye dayalı bir forum olduğu için, foruma ameleler dolunca insanın makale yazası kaçıyor. Diğer konularda yok. Eee ? Neden girelim bu foruma ? :)

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
frumdaki durgunlugun sebebi bence herkes belırlı blgelerde yogunlaşmış demir atmış bekliyorlar.bazı sorularada bilgisi olduğu halde kimse cavap yazmıyor. nedendir bilmem.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
bu bir dönemmi yoksa gelecekmi? Benim tahminim bu bir dönem değil artık ne yapılırsa yapılsın forumlarda eskisi gibi bilgiler paylaşılmayacak :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5