İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forum Ekleyebilme için

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar siteye nasıl bir forum ekleyebilirim bunun için tavsiye ettiğiniz forum sitilleri var mı? Paylaşabileceğiniz linkler veya wp üzerine konulmuş forumlar var mı?

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar siteye nasıl bir forum ekleyebilirim bunun için tavsiye ettiğiniz forum sitilleri var mı? Paylaşabileceğiniz linkler veya wp üzerine konulmuş forumlar var mı?

Arkadaşlar bununla ilgili simple forumu yükledim. Ama bir problem veriyor. Bununla ilgili resimlerle paylaştım. Bbpress biraz karışık geldi. O yüzden bununla çalışmak istedim. Yardımcı olabilir misiniz?
Bununla ilgili yazıda şurda yazılmış: http://www.kodaman.org/yazi/wordpress-e-forum-eklentisi#yorum-3437 buradaki yönlendirmelere göre yaptım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi