İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

forum icin kucuk bir yer verebilecek varmi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece sitenin forumunu koyacagim php ftp den giris yapip update edebilecegim mb lik da olsa yeterli hostcu varmi verebilecek? birde lutfen simdik verip 1 kac gun/hafta/ay icinde kapatip ortada birakmayacak biri olursa sevinirim..

nonamez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dostum ben verırım sorun degıl ozle mesaj at ıstedıklerını yaz

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alan ve band ihtiyacını mesaj atarsan ebn de yardımcı olabilirim belki..

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nonamez bey 1 saat oldu size ozel mesaj atali..ne ozelden nede burdan herhangi bir cevap alamadim..sanirim simdiden ciddiyetsizliginizi belli ediyorsunuz?

SeVeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
GuLSehri' Alıntı:
nonamez bey 1 saat oldu size ozel mesaj atali..ne ozelden nede burdan herhangi bir cevap alamadim..sanirim simdiden ciddiyetsizliginizi belli ediyorsunuz?
Yanlış konuşuyorsun. Herkez saat başı özel mesajlarını kontrol edemez..

F

fenerli

Misafir
siten kaspersky da uyarı veriyor

Access to the object c:\...\..\prompt[1].htm
Object is infected with a virus Trojan-Downloader.JS.IstBar.ai
.........

nonamez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
gulsehrı msn geldın alan verdım bu nasıl bır teşekkür???

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fenerli:
siten kaspersky da uyarı veriyor

Access to the object c:\...\..\prompt[1].htm
Object is infected with a virus Trojan-Downloader.JS.IstBar.ai

bende 3 senedir ilkkez sizden duyuyorum trojen virus var sitende diye..bendede yuklu anti virus,trojen,spyware hersey yuklu olarak giriyorum daha 1 kez bile uyari almadim..alanida gormedim/duymadim.. programinizda bir sorun vardir iyi kontrol edin lutfen..kendince hostuda domainide temiz biryerden temin eden ev pc mle yaptigim site merak etmeyin ne trajenciyimdir nede *****ci herneyse....
---------------
nonamez: bey o yaziyi sizin beni msn eklemeden once yazilmisti..ve ayreten alan vericem diye iki kisi yazinca,msn ekleyen kisi nonamez mi yoksa Desix mi ne ben sordum nede siz soylediniz forumdaki nickinizi..alan icin tesekkuru hem ozel mesajimda hemde msn de ettigimi hatirlatirim..tekrar tesekkur ederim..

phiberoptic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adam mecburmuydu da bedava hosting vermeye ciddiyetsizlik v.s konuşuyorsun ?? sanki para vermişte adamı ortada koymuş gibi...

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
forumda host sponsoru araman hoş degil.. bulsanda ne kadar saglam olur.. bence 15-20 YTL den kaçma. saglam bir firmaya yasla arkanı yinede sen bilirsin

kolay gelsin

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayirdir arkadaslar nedir bu saldirganlik? alan almis veren vermis size ne oluyor? birseye kizdinizda sinirinizi sizi ilgilendirmeyen konudami dagitiyorsunuz?biz adamla 2 gundur anlasmisiz konusmusuz siteyi acmisizda siz neyin davasini suruyorsunuz? artik haddinizi asan sozleri birakirmisiniz? kimseye bir hakaretimiz olmamis kimseninde birbirine kalbi kirilmamis? illa suraya gelip birinden birsey istedik diye bizi kucukmu goruyorsunuz? yeter dedirtene kadar neden insanlarin uzerine gitmeyi seviyorsunuz? sizin gibi tartisma askiklari yuzunden ne buraya giresimiz kalmis nede birinden birsey isteyesimiz..cidden yeter artik..

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
GuLSehri' Alıntı:

yukarıdaki hassasiyetini teşki buradada gösterseydin.. söylenenler normaldir.. eleştiriyi hak edenbirisin.. "yeter artık" denen bir şey yok buradakiler hak ettiklerindir...

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yukarıda belirttigim acıklamada senin sorunundu benim sorunum veya sorum yok. yaklaşım acın yanlış sadece öyle kendini yazdıgını okumadan insanlara laf yetiştirmen hoş degildi..

kolay gelsin. hostun hayırlı olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5