İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

forum için makale bölümü.

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bence foruma PHP/ASP/CGI eğitimi için bir kategori açılmalı. Bu kategoriye bizler gönüllü makale yazabiliriz. Bu kategoriden çok kişinin faydalanacağından eminim ve web progragramlama bilen herkesin canı sıkıldığında bile girip iki üç satır kod karalayacağını sanıyorum.

ve bu orada, burada bedava script arayan için legal bir çözüm yolu olur.

I

iyiyiz

Misafir
Zaten dediklerine ayit kategori varki,kod mod herneyse hepsi orada hallediliyor..

F

fenerli

Misafir
vbulletinin portalı ile entegre edilip belgeler kısmı olabilir fakat buradaki birçok kişinin hazırladıkları veya hazırlayacakları dökümanları kendi websitelerinde yayınlamak isteyeceklerini düşünüyorum.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Siz makaleleri postalayin, ben onlari koyacak yer bulurum.

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
fenerli' Alıntı:
vbulletinin portalı ile entegre edilip belgeler kısmı olabilir fakat buradaki birçok kişinin hazırladıkları veya hazırlayacakları dökümanları kendi websitelerinde yayınlamak isteyeceklerini düşünüyorum.

En basitinden "php ile mail nasıl gönderilir" diye bir makale düşünün bunu kimsenin paylaşmaktan kaçınacağını sanmıyorum.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yazdığımız makaleleri zaten ilgili bölümlerde yayınlıyoruz. Sizin yazdığınız makaleleri (!) uygun bulduğumuzda sabitleştiriyoruz. Şu ana kadar pek yazan olmadı ama bundan sonra olursa aynı şekilde yapacağız. Yazdığınız konuya göre forum belirleyip orada kalacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5