İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

forum.iyi.nwt in ayıbı

A

Anonymous

Misafir
geçen gün bir site yaptımyayınladım ve hemen burada duyurdum sonra arama cc ye girip kayıt yapmaya çalıştım ama isminiz zaten kayıtlı dedi siteni ismini kimse bilmezken nasıl kaydolduğunu anlıyamadım başka sitesini duyuranlara baktım onlarınkide kayıtlı bu forumda arama cc duyulduktan sonra yeni açılan web siteleri forumu açıldı siteleriniz buraya kaydedilince arama cc ye de sizden habersiz kaydoluyor ve birileri sizin sırtınızdan para kazanıyor :evil:

A

Anonymous

Misafir
bu forumda uzun süreden beri varım sitem yok ama eğer böyle birşey varsa bu foruma yakışmaz

F

_freelance_

Misafir
Selam arkadaşlar,

Benimde başıma geldi bu durum.Neticede bu forumla ilgisi olan bir konu değil bu.

Arama.cc de LEK diye dandik bir sistem var.Link Ekle Kazan.Link ekledikçe üç-beş bin lira para veriyorlar mış mış :) Bazı saf arkadaşlar burada veya gece gündüz etrafta gördükleri tüm linkleri bu sisteme ekleyerek daha sonra b...yı alıyorlar :)

Çok komik şeyler bunlar ya :)

Üzme kendini hoşçakal.

A

Anonymous

Misafir
evet benim de ayne sey basima geldi.
benim kendime ait bir doamin var ve ben bunu gecen ay artik sonunda web de birsey'ler yaptim .
bir baktim bana bir mail geldi arama.cc'den ve bana sunu bildirde
sizin domain arama.cc'ye eklenmistir .
sasirdim kaldim cunku ben oyle birsey yapmamistim :/

cok cirkin birsey bu :evil:

gokhankar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkesin bildiği gibi büyük umutların bağlandığı ebilgi fos çıktı bana bir sms 2 mail geldi ebilgi nin yardım köşesinde söyle yazmışlar!

'''Sistemimizle ilgili herhangi bir probleminiz olursa ya da desteğe ihtiyacınız olursa lütfen aramaktan çekinmeyin. Bize telefon edin ya da email gönderin, biz de size yardım etmek için yapabileceğimizin en iyisini yapalım.
Email: [email protected] '''

niye gelmiyo diye mail çektim 1,2,3,4 derken bir haftadır cevap gelmedi 2. maili çektim cevap yok dün 3. çektim ağızıma ne gelirse söyledim ayrıca arama.cc de kilerinide yazdım birkaç site eklemiştim siteler uygun oldukları halde kabul edilmemiş aynı siteleri birdaha denediğimde hepsi kaydedilmişti sinir küpüne döndüm 5 dakika geçmedi cevap geldi cevap ise güldürücü '''herşey yardım bölümünde yazıyor'' oldu sadece bu kadar yani
yazdıklarımla alakası yok arama.cc ve ebilgi üyelerini [email protected] [email protected] ye bolca mail atmaya davet ediyorum bizlere cevap versinler bu yaptıkları için herkes o kadar uğraştı referans bulmak için ama ele geçen hiçbir şey

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5